зірки

Світ знаменитостей оплакує персиків Гельдофа

Anonim

"Вона зробила таке розслаблене враження".

"Як це може бути, що ми ніколи не побачимо її знову, як це може витримати?" З цими словами музикант сэр Боб Гелдоф оплакує свою дочку Персики. 7 квітня, в її квартирі був виявлений лише 25-річний чоловік. Смерть навіть самих молодих Персиків шокує світ знаменитостей - у всьому світі беруть участь зірки.

Навіть модель Марія Насеманн приголомшена. Вона зустріла Персиків у 2013 році в Лос-Анджелесі. "Це жорстока, сумна звістка". Марія Насеманн зробила персиків Гельдофа добре, що вона знайомить один одного: "Насправді вона зробила дуже позитивне враження і була в хорошому настрої, не надто надто посередньою на даний момент.

Знаменитості також шоковані соціальною мережею. "Бідний, солодкий Персик Гелдоф", співачка Бой Джордж написав у Twitter. Борис Беккер заспокоїв свою сім'ю. Для всіх перш ніж смерть Peache неймовірна. "Навіть якщо ви думаєте, що ви все зрозуміли, все виходить, що ніхто не може пояснити чи зрозуміти двох чудових дітей, спокій і тишу, Персики", - сказала Еллі Гулдинг.

Лілі Аллен також опублікувала зворушливі повідомлення: "Мої думки з сім'єю Персиків в цей страшний час - я сподіваюся, що вони зможуть оплакувати спокій, відпочивати у спокої!" Актриса Алісса Мілано відправила останнє привітання до пізньої дівчини: "Персики, ви прекрасна дівчина, залишайтеся з ангелами - мої думки та молитви йдуть до всіх, хто вас знав".

Також співаки ABBA шокували повідомлення про смерть на ювілейному святі до 40 років у Лондоні. "Дуже сумно, - сказала Анні-Фрид Лінгстад. І особливо Бьорн Ульвейус думає про дітей 25-річних: "У нас є діти, і наші думки пов'язані з Бобом Гелдофом, це просто неймовірно жахливо".

Німецький агент з нерухомості Марсель Ремус був друзями з Персами, і кілька тижнів тому він зателефонував їй, тому що модель хотіла відвідати його в Майорці: "Вона хотіла прийти в Майорку в серпні, я повинен показати їй острів, тому що вона не була давно Ми все ще жартували, що, звичайно, ми проведемо вечірки та вечірки, коли вона буде тут у Майорці ".

Але персики не завжди були такими щасливими. Коли вона була одинадцятирічною дівчиною, її мати Паула Йейтс померла від передозування героїну. Персики ніколи не докоряли її матері, тому що вона теж брала наркотики. У 2008 році модель була госпіталізована з передозуванням, але повна аварія ніколи не пішла, тому що вона завжди усвідомлювала долю своєї матері.

З 2012 року Персик був одружений з Томасом Коеном. Разом у них є двоє дітей: майже дворічна Астала і Федра, яка сьогодні має свій перший день народження 24 квітня без своєї мами.

Ось чому так важко всім зрозуміти, чому 25-річний повинен був померти. Тепер причина смерті повинна з'ясувати розтин.

Джерело: Коли