зірки

Скандали знаменитостей 2015 року

Anonim

Один раз серед нас, рік без будь-яких скандалів буде нудним. На щастя, у 2015 році було достатньо знаменитостей, щоб збудитись. Головний скандал і зсуви в ретроспективі:

Від Kümmert до Cosby

Андреас Кіммерт відкидає ESC

Це не відбулося в історії німецької ЕСК: співак Андреас Куммерт (29 років, "Серце з каменю") виграв попередній раунд, а потім побив квиток до Відня перед камерою. Інтернет вибухнув, спочатку пірнув самодостатній музикант, а Анн Софі (25) зібрав нулі пункти в Відні. Лише згодом був відомий серйозний фон для Кіммерца: "співачку раніше загрожували" Фейсбук ". Той, хто вважав, що з цим скандалом досягнута низька точка історії німецької ЕСК, так чи інакше обманула.

ESC ікота навколо Ксав'є Найду

Можливо, збій Куммерта за НДР був причиною відмовитися від попереднього рішення перед ЕСК 2016 року і просто представити кандидатуру душі Ксав'єра Найду (44, "Autonarr") як кандидата - для Австрії, яка мала з Кончітою Вюрст (27, "Герої") також добре працює. Різниця: ORF вибрала фігуру для відкритості та толерантності - і незважаючи на всі суперечки з його кандидатом. НДР представив передбачуваного теоретика змови, багато хто бачить у правильному кутку. Після того, як - майже кожен, крім НДР, передбачуваний - протестує, станція Найду впала, як гаряча картопля, і звернула так само критику попередніх прихильників на себе. Зараз альтернатива НДР ще не готова, тим часом Найод спровокував і зупинявся на сумнівних порівняннях Голокосту та попередніх прихильників.

Северіно Сейгер зненацька впав у минуле

Під гарні зірки не було фіналу "Deutschland Sucht den Superstar" в травні. Раніше стало відомим - не так далеко - кримінальне минуле бум-улюбленого Северіно Сеєгер (29 років, "Герой мого серця"). Чудовий голос чи ні, щоб принести старі жінки до їх заощаджень, громадськість не особливо хороша. Як би там не було шоу, Сеєгер виграв у суді, він вийшов із призупинення покарання. Для цього він після цього став настільки ж ретельно, як ніхто з кандидатів "DSDS".

Ян Бомерманн "Варуфак"

Сатиричний Ян Бёмерманн (34 роки) забезпечив безліч азартів у березні. Привід: Гюнтер Джах (59) на своєму ток-шоу показав відеоролик, в якому тодішній грецький міністр фінансів Яніс Варуфакіс (54 роки) нібито показав Німеччину середній палець - незначний скандал, хоча автентичність фільму не була вияснена на 100 відсотків. Бьерманн скористався годиною і зізнався у десятихвилинному кліпі, щоб підробити відео зі Stinkefinger з його командою "Neo Magazine Royale". Плутанина була досконалою. Через день ЗДФ і сам комедій змусили розпустити гангстер: передбачуваний Бекеннервідео був підробленим. Сам Варуфакіс був захопленим анекдотом: "Гумор, сатира та самоіронія є чудовим засобом проти сліпого націоналізму, ми терміново потребуємо від вас політиків", - він твітував Бьємермана.

Халк Хоган, расистський ліжко-шепот

Старий секс-тайм ледь вистачає для справжнього скандалу навіть у США - расизму, тим більше тим більше, що Халк Хоган (62) повинен був навчитися. Шматочок матраца, який бився з Хізер Клемом (41 рік), колишня дружина його колишнього Будби Любовна Губка (49 років), мабуть, не було б причиною для того, щоб WWE викинув Хогана з Залу Слави. Але Хоган дозволив своєму товаришем по парі з приводу нібито афро-американського коханця своєї дочки Брук (27), використовуючи, серед іншого, "N-слово". Всі вибачення також не допомогли: як швидко перша фігура боротьби з боротьбою знизилася практично скрізь, також здивувалися досвідчені спостерігачі. Врешті-решт: маленька донька Брук, незважаючи на все, залишається батьком.

Збій збігів Дональда Трампа

З іншого боку, расизм все ще є прийнятним у деяких кварталах США, про що свідчить суперечлива виборча кампанія Дональда Трампа (1959) у перегонах за президентську кандидатуру в Республіці. Досвідчений шоумен показує, як стимулювати політичні дебати, але любить потрапити в нижню частину коробки обурення. Трамп часто атакував своїх супротивників - як всередині, так і за межами партії - і ображав практично кожен розділ населення: латиноамериканці, чорношкірі, азіати, мусульмани, жінки, інваліди або навіть усі люди штату Айова. Численні ділові партнери розірвали контакт, серед іншого, Трамп вилетів з його вистави "Учня". Знаменитості, такі як Мухаммед Алі (73 роки), Марк Цукерберг (31 рік), Ева Лонгорія (40 років) та Харрісон Форд (73 роки) викрили свій гнів над Трампом з чіткими словами. Проте в опитуваннях він продовжує добре працювати.

Стів Гарвей коронує неправильну Міс Всесвіту

У кінцевому розпалі на початку року Стів Гарвей (58 років) викликав жорсткий скандал у виборах "Міс Всесвіт": модератор випадково увінчав неправильну особу. Колумбійську Аріадну Гутьєррезу (21) дозволили відчувати себе королевою краси протягом двох хвилин, перш ніж Харві повернувся на сцену з сміттям і визнав свою помилку: він неправильно прочитав свою карту пам'яті, Гутьєррес був лише другим, а Міс Філіппіни, Піа Алонсо Вюрцбах (26), справжній переможець. Колумбійці зірвалися сльозами, корона перейшла на іншу гарну голівку, і Харві був негайно запущений в сітці: "Стів Гарвей повинен поміркувати Оскара, можливо, Леонардо Ді Капріо, то, нарешті, виграє" - це одна з жартів.

Глибоке падіння Білла Косбі

Потоп звинувачень проти Білла Косбі (78 років) розпочався ще в минулому році, але ця тема в 2015 році знову загострилася. Все більше і більше жінок потрапили з твердженнями про зловживання громадськістю, зараз їх близько 50. Чи можна засудити Косбі за принаймні деякі його передбачувані дії, поки неясно. Проте його кар'єра закінчилася: Косбі втратив свого агента, майже всі друзі та бізнесмени відвернулися від нього. Повторні серії своїх ударів були видалені з програм усіх телевізійних станцій, а всі поточні проекти накладені. Численні установи позбавили артиста своїх почесних звань та інших нагород, у тому числі декілька університетів, ВМС США та Діснея Світу. Зовсім недавно Косбі подав до суду деякі його обвинувачі на наклеп. Цей скандал довго буде тримати нас у Новому році.