зірки

Знамениті жінки переконуються в неминучих єва Херзігова

Anonim

Запуск у Гамбурзі

Як відомою супермоделлю 90-х років, Ева Херзігова (44) сьогодні втілює стиль життя впевнених у собі, успішних жінок. Тому ейфорія серед гостей була ще більшою в четвер увечері, коли в Гамбурзькому Юнгферністєі була представлена ​​нова колекція капсули "Ева Герцигова, вибрана для Джеррі Вебера". Визначні гості, такі як Рут Мошнер, Кім Хнідзо, Урсула Карвен, Наталія Вернер, Лілі Холлундер, Ніна Ботт та Нова Меєрхенрік, представили себе на Чорному килимі, а потім були викрадені у світ Джеррі Вебера.

Обмежена колекція складається з трьох видів і всього сім статей. Частина творів, вибраних Євою Херзіговою, була особливо добре прийнята представниками знаменитостей. "Я люблю пальто з колекції капсули, і незабаром з'являється шерсть. Я люблю цей прекрасний підробний хутро, я переконався, що це не справжня шуба", - сказав переможець GNTM Кім Хнідзо, 21 подія. Доповідач Рут Мошнер (41) поділяє таку ж думку: "Джеррі Вебер робить придатний наряд для всіх жінок, кожну фігуру, мені подобається нове колекція найкраще".

Хоча моделі представили вигляд колекції Capsule у вітринах гаммського флагманського магазину, прикрашеному незліченними трояндами, як живі манекени, гості мали можливість придбати дуже особливу пам'ять про запуск партії. Журнал "Gala" запропонував обкладинку для всіх у магазині, і кожен міг взяти отримане зображення з собою у себе вдома. Для гламурного зовнішнього вигляду перед камерою працюють професійні художники для волосся та макіяжу.

Солодке підкреслення: персоналізовані прикраси

Ще одним висвітленням був романтичний куточок, який запросив браслетів та намисто самих. Гравер удосконалив ювелірні вироби у філігранній ручній роботі з особистими ініціалами. У рамках лотереї Нова Меєрхенріч (43) благословив трьох клієнтів з безготівковими призами та одну поїздку як головний приз. Крім того, гості були зіпсовані кулінарними рецептами, коктейлями та вишуканими напоями.

Врешті-решт, актриса Урсула Карвен (53) була вражена не тільки подією, але і спокійною гармонією її одягу Джері Вебера: "Моє плаття сьогодні, наприклад, супроводжувало мене цілий день. Під час обіду зі мною в гастролі, а також ввечері ідеально підходить для цієї події ". Відгук клієнтів був автоматично перекладено з німецької мови. Якщо ви також хочете назвати своїм модним майстрам колекції "Єва Херзігова, вибраної для колекції Джеррі Вебера", ви можете придбати колекцію в інтернет-магазині та у вибраних магазинах Джері Вебер.