зірки

Програма змінює ситуацію на кризу біженців

Anonim

Одна із тем досі панує в засобах масової інформації, як ніхто інший: дебати біженців. Телевізійні станції також реагують і адаптують свою програму. Глядачі повинні бути готовими до деяких, іноді короткочасних змін.

Тема домінує над телевізором

Зокрема, 1 вересня в 19:00 годинник "ЗДФ" виділяє спеціальну тему "Порушення політики біженців в Європі?". Це перемістить "Rosenheim Cops", який володіє цим слотом, до 19.40. Всі інші трансляції, включаючи "Heute Journal" та "Markus Lanz", будуть затримуватися кожні десять хвилин.

Перші шоу після "Tagesschau" о 20:15 стануть "координаційним центром" на тему "Криза біженців - коли діє Європа?". "Ветеринарний доктор Мертенс" та інші програми будуть відкладені на 15 хвилин.

Довгострокові зміни

10 вересня в ZDF відбудеться шоу "Люди біжать - Німеччина допомагає!" в програму, представлену Йоханесом Б. Кернером. Волонтери, знаменитості та виконавці повинні розповісти, як вони беруть участь і як кожен може допомогти. Запланований телевізійний фільм "Жінки не для трусів" переноситься на невизначений термін.