інший

Князі Голлівуду та їх абсурдні дії

Anonim

Голлівудський блог від Клаудії Оберст

Кожен у Голлівуді може відчувати себе зіркою, про це говорять у відповідних статтях про фабрику мрій. Але багато хто не просто хочуть відчувати цей шлях, але насправді хочуть бути зіркою. За увагу вони роблять (майже) все.

Террі Брайант дав Френсіс МакДорменс Оскар як його

Поточним прикладом є грізне "Позичальник" Оскара Террі Брайант. Серйозно, що думав цей хлопець, коли він просто кинувся з золотих хлопчиків нещодавно увінчаного переможця Оскара Френсіса Макдорманда на Governors Ball після церемонії? Він щасливо ставився до статуї, підняв Оскар в повітрі і поставив все це як відео на Facebook. "Подивіться на це, дитина! Моя команда перемогла Це мій Оскар за кращу музику ", - сказав Террі у відео. Що це за пекло ?! Отже, біля треку ви, насправді, не можете бути. Він навіть ходив по Оскару в напрямку виходу.

Що загнав Фердинанд Принц Ангальт на губернатори?

Радість джентльмена тривала, але лише коротко, тому що фотограф помітив, що в Оскарі стояв назвою Френсіс Макдомерс. Співробітники служби безпеки заарештували Террі, якого чотири рази засудили за крадіжку. В даний час для нього відбувається процес. Стверджений злодій загрожує місцевим засобам масової інформації відповідно до трьох років позбавлення волі. Террі допускає лише проведення Оскара. Але він ніколи не мав наміру вкрасти статую, стверджує його адвокат. Так ні, це зрозуміло :)

Цікаво: ніхто, крім Фердинанд Принц фон Ангальт, прийомний син відомого Голлівуду-Шлавінера Фредеріка Принца фон Ангальт, здається, був з Террі в Оскарах. Як ви можете бачити на відеозаписі інформаційного агентства "AP", Террі залишив разом з молодою людиною, яка виглядає підозріло схожою на князя, зал. Цікаво, чи це чистий збіг? :)

Фердинанд - усиновлений син Фредерік Принц фон Ангальт

Це не було б першого разу, коли молодий князь помітив смішним. П'ять років тому він викликав сенсацію, коли, на диво, він одружився з колишнім кандидатом на посаду "Бакалавра" Сіссі Ференшон на пляжі в Сан Дієго. Через кілька місяців все знову закінчилося. Весілля було підробленою і служили тільки для суспільних цілей, про що йшлося про чутки. Фердинанд, який є юристом за його веб-сайтом, зараз намагається бути агентом з нерухомості, публікуючи серію самостійно зі знаменитостями. Чи справлявся він з цією дріб'язковістю з його "Папою" Фредерік Принц фон Ангальт? Він має тут репутацію як вусику в Голлівуді - і тільки що купив його назву, як і Фердінанд.

Блондинка шукає: князь пропонує мільйон доларів для спадкоємця

Фредерик останній переворот: він пропонує мільйон доларів для німецької блондинки, яка хоче виконувати своїх майбутніх спадкоємців. "Вона повинна бути віком від 21 до 24 років", - говорить 72-річний "Білд". Дитина повинна бути створена шляхом штучного запліднення. У нього сперма була заморожена в 90-х. У той час він і його померла дружина Зса Зса Габор пробували даремно для сурогатної матері, заявляє вдова.

П'ю, ти повинен перш за все переварити всю інформацію. Це звучить абсолютно абсурдно, але "Принц Бел Ейр" знає, як працює шоу-бізнес. Ніколи не нудьгувати, інакше ви віддалитесь від вікна! Князь, здається, є зіркою власного сценарію. Це мало стосується дійсності. Але саме тому він і його колдуни вуса можуть підігнати так добре у фабриці снів Голівуд :)