зірки

Князі: Йенс Сембднер майже розбився на самогубство своєї дружини

Anonim

Ця доля все змінила

У 90-х роках ніхто не прийшов князем. Група "А-Каппела" з Лейпцига випала на удар. Але в зеніті їх успіху група зіткнулася з поганим ударом долі. Дружина члена Йенса Сембднера зайняла власне життя.

"Я думав, що до цього часу життя - це спосіб, який веде крутіше і вище"

З тими піснями, як "цілуватися забороненим, мільйонером" або "всім просто крастими", князі перебували в 90-х роках постійного гостя в німецьких графіках. На сцені комбо навколо сміливого Себастьяна Крумбігеля був справжнім гарніром веселощів. 2001 рік - в розпал успіху - тоді настав шок. Жінка Сембднера дружина Сильва робить самогубство. "Я думав, що до цього часу життя - це спосіб, який веде крутіше і вище", - згадує Сембднер. "І тоді я зрозумів, що життя може бути чимось, відтепер більше не існує, - каже він у документальному фільмі" 25 років князів "(в суботу, 11.03 в 20:15 годин на VOX),

"Я був наповнений сенсаційно, це було різним з моєю дружиною"

Також він був розбитий на смерть дружини, бо він звинувачувався у всьому. Його шлюб впав на дорогу за рахунок успіху. Прийняття двох дітей не могло цього змінити. "У пікові часи ми були на дорозі 295 днів на рік, і я наповнився до краю". Це була інша історія для моєї дружини ", - говорить 50-річний. Драматичний удар сути був також для групи спочатку справжнім випробуванням. Нарешті музика допомогла йому справитися з глибоким болем і смутком, і його колеги-колеги підтримують Дженса наскільки це можливо, щоб хоча б він повернувся до життя.

Якщо у вас є думки про самогубство, негайно зверніться до служби телефонного консультування (www.frnd.de). Зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0800-1110111 або 0800-1110222, щоб дістатися до людей, які можуть показати вам вихід із складних ситуацій.