зірки

Потужність жінок календаря Pirelli 2016 року

Anonim

Календар 2016 Pirelli дещо відрізняється від звичайного. Замість молодих топ-моделей, зіркова фотограф Енні Лейбовіц (65 років) зображує сильних жінок, які досягли великої кількості у своєму житті. Як і Емі Шумер (34 років), яка досягнула кар'єри в 2015 році: її перша головна роль у "Знайомській королеві", за яку вона також написала сценарій, висадила її хітом з кіно, і недавно вона була випущена для "Всередині" Емі Шумер "в честь Еммі.

Від Емі Шумер до Йоко Оно

Серена Вільямс

Серена Вільямс (33 роки) та сестра Венери (35 років) - одні з найвищих зірок у світі тенісу. Вільямс має 21 чемпіон Grand Slam в одиночному розборі, 13 у двомісних, а також чотири олімпійські золоті медалі. В даний час вона є лідером рейтингу жіночого тенісу в світі. Вдаючись від тенісного корту, вона проводить кампанії за освітні проекти та жертви правосуддя.

Патті Сміт

Важливість Патти Сміта (68 років, "Люди силою") для історії музики вже можна побачити у її шанувальників знаменитостей: Мадонна, Майкл Стипес, Sonic Youth, Ширлі Менсон та U2, серед іншого, називають "Хрещеними панами" вплив, Член Залу слави рок-н-ролу, Сміт отримав нагороду найважливішу нагороду за книжку США, нагороду за Національну книгу, за книгу Just Kids. Як активіст, вона прагне до миру та захисту навколишнього середовища.

Наталія Водянова

33-річна Наталія Водянова виросла в радянському Союзі в поганих умовах і спромоглася моделювати себе на всіх основних подіумах та журнальних обкладинках. Після заручившись драматургією Беслана, вона заснувала Фонд "Гола серце", метою якої є створення безпечних місць для російських дітей, особливо для дітей-інвалідів.

Фран Лебовіц

Письменник Френ Лебовіц (64) святкується перш за все за її саркастичні, соціально критичні нариси. Те, що оригінальний нью-йоркський любить плавати з припливом, також продемонстрував той факт, що ланцюговий курець Лебовіц жорстоко висуває кампанію за куріння людини. Іноді Лебовіц також є актрисою перед камерою, наприклад, "Вовк Уолл-стріт" та кримінальний трилер "Закон і порядок".

Таві Гевінсон

Рання практика: Таві Гівінсон (19 років) зробив вже через дванадцять років ім'я як модний блогер. Її блог "Новачок" став повноцінним онлайн-журналом, в якому в основному представлені підліткові дівчата, а також відомих запрошених авторів, таких як Лена Данхем та Джос Уедон. Крім того, Гевінсон вже зіграв у декількох фільмах і дав їй дебютний бродвейський фільм 2014 року.

Ава Дуварне

Після кар'єри в PR-агенті в Голлівуді, Ava DuVernay (43) звернувся до кіновиробництва у 2008 році. З тих пір вона вже зробила кілька помітних досягнень: за її другий фільм "На середині ніде" вона виграла режисерську премію 2012 року на фестивалі Sundance. Для Мартіна Лютера Кінга біологічна "Сельма" DuVernay була номінована в 2014 році як перший чорний директор для Золотого глобуса. "Сельма" - це також перший фільм чорного режисера, висунутого на виставу Best Picture Oscar.

Кетлін Кеннеді

Кетлін Кеннеді (62 років) знаходиться на самому верху у світі, де і досі панує світ виробників кіно. Їх підсумок включає класику типу "Індіана Джонс", "Назад у майбутнє" та "Парк Юрського періоду". З 2012 року Кеннеді несе відповідальність за серію "Зоряних воєн" як керівник Lucasfilm.

Мелді Хобсон

Мелоді Хобсон, 46 років, є однією з найуспішніших жінок в світі. Як голова інвестиційної компанії Ariel, вона відповідає за інвестиції в розмірі 10 мільярдів доларів. Її багато інших робочих місць включають головування анімаційної компанії DreamWorks. Для Хобсона це не єдине посилання на кінематографічний бізнес: починаючи з 2013 року вона одружується на творчості "Зоряних війн" Джорджа Лукаса.

Ширін Нешат

Ширін Нешат навчався в США, коли її іранська батьківщина в 1978 р. Вибухнула в революцію, яка в кінцевому підсумку призвела до влади фундаменталістських мул. Нешат з тих пір активно працює в Америці як відомий художник і режисер. У 2013 році вона сіла на журі Берлінале.

Яо Чен

Актриса Яо Чен (35 років) - одна з найбільших зірок Китайської Народної Республіки. У соціальній мережі Weibo вона тримає рекорд по всьому світу, понад 70 мільйонів послідовників. Самремонтуючий християнин Чен виступає як посол ООН у справах біженців. У своєму рідному Китаї вона виступає проти в'язницьких журналістів.

Агнес Гунд

Як дочка впливової сім'ї Клівленда, Агнес Гунд назвав себе колекціонером мистецтва. Вона сидить і сидить на дошці багатьох музеїв, включаючи Музей сучасного мистецтва. Крім того, Гунд прагне до всіх видів благодійних причин.

Йоко Оно

Йоко Оно набагато більше, ніж просто вдова Джона Леннона (1940-1980). Незалежно від того, чи він є виконавцем, музикантом, поетом чи активістом миру, Оно так само енергійний, як коли-небудь у віці 82 років і досі актуальний, про що свідчить її жвавий обліковий запис Twitter.