зірки

Сила жінки Roselyn Sanchez та її кар'єра

Anonim

Талант з Пуерто-Ріко

У 1992 році Ролелін Санчес з'явився перед камерою вперше разом з Курт Рассел для пригодницької комедії "Капітан Рон". Згодом вона навчалася в якості професійної актриси в Нью-Йорку і брала уроки співу та танцю паралельно. Незадовго до початку тисячоліття вона, нарешті, зіграла допоміжну роль у фільмі "Held Up - Attention Hostage!" а потім отримав коротку прихильність до телевізійної серії 'Nash Bridges', в якій вона з'явилася в трьох епізодах шостого сезону.

У 2001 році Санчес мав можливість зробити фільм "Час пік 2" з Джекі Чаном і Крісом Таккером. Вона також зіграла кілька великих ролей у "Boat Trip" та "Nightstalker - The Beast of LA". У наступні роки Розелін Санчес з'явився у численних художніх фільмах та телевізійних серіях, у тому числі "Підліток Коп", "Едісон Сіті з криміналу" та серія злочинів "Коджак". У 2005 році Latina стала постійним членом вистави "Without a Trace". У кримінальній серії вона зіграла характер "Олени Дельгадо" до 2009 року, яка допомогла їй за межі США (також у Німеччині) більшою популярністю.

Паралельно з її участю в серії, Санчес прийняв ролі для фільмів "Папа без плану" (2007) та "Ідеальний сон" (2008). Навіть після постановки «Без сліду» вона могла розраховувати на численні обовязки, в тому числі як гостьова актриса для телесеріалів «Ріццолі та острови» (2011) та «Відчайдушні домогосподарки» (2012), а також для акторського фільму "Акт доблесті" (також 2012). З 2013 року Roselyn Sánchez належить до випуску телесеріалу "Devious Maids - Dirty Secrets", в якій вона імітує "Carmen Luna". Актриса також пристрасна співачка і випустила альбом під назвою "Borinquena". У Пуерто-Рико він піднявся до # 13 на діаграмах альбомів.