зірки

Найбільш незручні збитки зоряних зірок

Anonim

Кожен повинен йти. Але, на щастя, не всі отримують стільки ж уваги, як актор Матьє Каррієр (65 років, "Людина хоче йти нагору") в останній партії літнього джунглі табору. Власне, завдання було просто розтопити кубик льоду якомога швидше.

Вони роблять це як вагони

В

Джунглі-Пінклер

В

Актор "Ганна та кохання" розстебнув свого маленького перевізника перед камерами і зачепив на нього, як ви можете побачити в цьому відео. Звичайно, він використовував його для розтоплення льоду, і Сара Кнапкік кричала. Вона і Джей Хан одностайно погодилися: «Це, напевно, важливо?» - поцікавилася Сара Кнапкік. Вона навіть лаяла актора за злість, і Джей Хан був явно незручним з ситуацією. З іншого боку, Керріер пояснив матерію: "У кімнаті з нульовими градусами моча є найгарячішою справою".

В

Давайте зробимо це, як вони роблять на каналі Discovery

В

Відповідно до тексту свого хіта "The Bad Touch" члени Bloodhound Gang ("Формат Фокстрота Чарлі Кіло") ведуть себе як тварини на сцені. Особливо басист Evil Jared (44) знайшов задоволення від освітлення на сцені. Втім, він не вривається в кут, а скоріше на шию фронтмена та співачки Джиммі Попа (42). Як ви можете бачити на відео, це, здається, не має значення для нього - мабуть, він вже знайомий з цією вологістю частиною сценічної вистави.

В

Манери, як справжня галлія

В

Навіть актор Жерар Депардьє (66 р., «Людина з залізною маскою») кілька років тому зробив кілька неприємних заголовків: «Як повідомляє« Голлівуд Репортер », актор« Обелікс », як кажуть, перебуває на рейс з Парижа в Дублін просто попіл у середині літака. "Я хочу, щоб пити, я хочу змитись", - закликав Депардьє. Коли стюардеса попросили його зачекати 15 хвилин, він відкрив штани і мочив на килимі перед пасажирами. Ця акція не свідчить про "гранд клас", панове Депардьє.

В

Джастін Бібер "нагороджує" ресторан

В

Те, що слава однієї знаменитості переходить вниз, не новина. Але Джастін Бібер (21, "Бойфренд") також встигає розбити всі записи у цьому відношенні. Як повідомляв "tmz.com", виїжджаючи з ресторану, співачка мала бажання швидко зняти себе. Шлях до ванної кімнати був співаком, але все ще занадто далеко, тому він повинен мати штани в коридорі та пив у відра з чищенням. Кульмінація: співачки "Never Say Never" співачки також пояснили дію на честь ресторану. Врешті-решт, "пам'ятатиме це назавжди".

В

Аварія на стадії Фергії

В

Розбиття цього писа-знаменитостей відбувається не через погану поведінку, а до перешкод. Фергі (40 років), передня жінка "Чорного Eyed Peas", пояснила "Daily Mail", як нещастя може трапитися один раз. "Ми запізнилися на нашу роботу", - сказала вона. Так що йшло прямо з машини на сцену - немає часу, щоб іти в туалет. Показ відкрив групу "Let's Get It Started", і тому, що Фергі дико стрибнула на сцені і танцювала, сталося нещастя: вона вперлася в штани під час показу. Існують і фотографії з цього ж кола.

В

Гранд фінал - йде в пекло

В

Як він зізнався в інтерв'ю, "Closer", Х'ю Джекман (46 років, "Les Misé rables") ударили його штани під час виступу. Як Гастон в музичному виконанні "Краса і звір", він повинен був співати особливо потужну записку на чудовий фінал його пісні. "Коли я збираюся співати цю нотатку, я думаю:" Якщо я співаю ноту, я буду звалюватися і, якщо не співаю, я буду збензив ". Актор "X-Men" співав і пив.