зірки

Найбільш незручні фотографії Instagram зірок

Anonim

Поцілунки, поцілунки фото Кім Кардашян, 35 років, і чоловік Kanye West, 38 років, "FourFiveSeconds" - це просто незручне Instagram надію року. Інші зірочки розмістили фотографії, які краще б були в приватному фотоальбомі - або смітнику.

Ми не хотіли цього бачити

Майлі Сайрус

Поп-принцеса Майлі Сайрус (23, "Хлопчак") хоче дозволити своїм шанувальникам брати участь у всіх аспектах свого життя. Тож вона запросила до Instagram вже в її душі, а туалет розбився в лісі. Цей рік птах збирався, показуючи, як довго збереглася волосяний покровом волосся була вилучена з воском, включаючи великий план результату.

Гігі Хадід і Кендалл Дженнер

Коли її половина сестра Кім Кардашян звертає увагу на язичницькі знімки, Кендалл Дженнер (20) теж облизує себе - у своїй справі модель колеги Джигі Хадід (20) погодилася. Треба бути сексуальним та грайливим, але, перш за все, він закоханий.

Джастін Бібер

Іншим кандидатом від категорії "не сексуальний, але незручний" є Джастін Бібер (21, "Вибачте"), який, зі своїм голим прикладом, захоплювався його жіночими прихильниками, але зробив решту світу посмішкою: прикладом Бібера став синій фон яскравіше, ніж Місяць, і те, на що він вказує, теж незрозуміло. Можливо, він відкрив на горизонті свій втрачений образ, який він негайно змінив у найближчі місяці. В якості першого акта Бібер видаляє прикладом фотографію - але він був забутий лише тоді, коли через кілька місяців вийшов його оголений передній вигляд.

Джон Легенд

Те, що може зробити Бібер, Джон Легенд (36 років, "Все про мене") вже довгий час. Його дружина Кріссі Тейген, 30 років, опублікувала коментар на сторінці instagram, фотографії її голого чоловіка, його сідниці, що ховається прихованим кріслом. Але коли Бібер отримав мільйони кліків, Legends Allerwertester викликав набагато менше резонансів. І хотіти наслідувати оголених 21-річних, це просто незручно.

Ліндсей Лохан

Ліндсей Лохан (29 років) любить лише одне, ніж Instagram: Photoshop. З ентузіазмом і багато в чому без таланту вона використовує програму редагування зображень. Це стало насильно на фотографії, на якій вона змодельована в шкіряному тілі. Точно так само, як її прикладом, фон арочний. Лохан пояснив: "Мої ноги виглядали червоними, тому мені довелося їх вирізати, тільки моє червоне волосся було справжнім". Ага так.

Кевін Бекон

Кевін Бекон має репутацію, що програє: розумний, придатний, гнучкий, жорсткий. це зображення нині 57-річної зірки ("Footloose"). Навесні Бекон в шоці, але потім з фотографією, на якій він вперше поставив свою честь, особливо його ім'я: з товстими пухкими щоками мімік сміється у камері та надсилає "Привіт з Великобританії!". Можна припустити, що додатковий бекон був зроблений для обертання. Його послідовникам все-таки потрібно якийсь час, щоб видужати з картини.

Джейсон Біггс

Той, хто зробив свій прорив з фільмом, в якому він відмовився від яблучного пирога, нічого не повинно бути незручним. Так Джейсон Біггс (37 років, "Американський пиріг") не заперечував, що його дружина Дженні Моллен (36 років) публікує картину Біггса, яка грає у фоновому режимі, сидячи у ванній кімнаті. Повністю голий, він читає журнал. Очевидно, Біггс був найкращим твором, щоб побачити - до того, як пост був коротким в автономному режимі. Тепер у тій точці, в якій мова йде, - густий чорний бар.

Роуз МакГоуен

Колишня "Чарівна" зірка Роуз МакГоуен (42) вирішила радикально скоротити і розмістила свіжо бритий лисину на Instagram. "Чесно кажучи, це звільняє", - написала вона, але також показала себе іронічно: "Приземлився". Ніхто не мав жодних заперечень проти її голого черепа - вона заслужила багато похвал у своїх коментарях. Але все більше уваги приділяється їй обличчю, яке заморожене завдяки Ботоксу до порожньої маски.

Сем Сміт

Сем Сміт знову і знову доводить до відома Instagram сміливість до самоіронії і, таким чином, поділяє менш приємні моменти зі своїми шанувальниками. Однак багато людей, безсумнівно, відмовилися б побачити його засмаглену шкіру. Для повного ефекту, Сміт швидко зробив надзвичайно широку сорочку "щоб дати йому повітря".

Кеті Прайс

Клас не зовсім велика сила It Girl Katie Price (37). Коли вона розмістила фотографію своєї восьмирічної доньки принцеси в Instagram, яка була не тільки одягнена, як і її мама, але і просто склалася, це викликало відчуття. "Як мати, так і дочка", вона написала на знімок - і, здається, користувачі Інтернету бояться. "Що трапилось з мамою цієї дівчини?" користувач збунтується.