стиль

Найбрудніші розлади краси зірок

Anonim

Насправді, Ніколь Кідман (47, "Благодать Монако") завжди носиться з точки зору стилю, але на "Women in Film 2015 Crystal + Lucy Awards" у вівторок здивував Mimin, трохи звикаючи до складу. У неї були потворні білі плями порошку навколо його рота і носа, які давали їй що-небудь, крім бездоганного кольору шкіри. Але Кідман не єдиний, хто постукав на червоний килим вже в пастку краси:

Макіяж Пастки і Ко.

Майлі Сайрус

Скандальний співак Майлі Сайрус (22, "We Can not Stop") також зробив заголовки в 2013 році на святі "Maxim Hot 100" у Лос-Анджелесі. Винятково, не з її наготою. Співачка "Спустошувальний м'яч" виглядала так, наче вона раптом затріпотіла в тарілці борошна, а потім застосувала помаду.

Анджеліна Джолі

Хах, любов сліпий. Ні Анджеліна Джолі (40 років), ні її чоловік Бред Пітт (51) ніби помітили білі плями на обличчі актриси. Невдоволений, вона пройшла через червону килимову доріжку на прем'єрі фільму "Нормальне серце".

Ума Турман

Ой, хто це? Ви б визнали Ума Турман (45 років, "Вбити Білла")? Актриса вразила в лютому на прем'єрному святкуванні "The Slap" в Нью-Йорку з невиразним обличчям і трохи вигідним макіяжем. Трохи більше тінь для тіла і туш для очей, мабуть, добре зробили її макіяж. Або повністю або взагалі немає.

Кеті Прайс

Іс-босом здивування Кеті Прайс (37), однак, не вистачає. Вона надмірно перебільшувала його з неправильним засмагою, але не соромливо поділитися цим невдалою результатом в Instagram.

Джуліан Мур

Порушення красу не зупиняються на переможцях Оскара. Навіть спорядження Джуліанни Мура (54 роки, "Crazy Stupid Love") на Каннському кінофестивалі два роки тому було не дуже успішним. Але справжня проблема полягала в взутті Мура, тому що при більш уважному огляді було помітно, що в її пальцях ніг не знайшлося достатньо місця, і як розсипані ковбаси на стороні стриптичних насосів випали.