зірки

Партія може піднятися: ювілейна ехо з Барбарою Шенбергер

Anonim

Партія може піднятися! Барбара Шенбергер (41 рік) заспокоїла нагороди Echo 7 квітня. Німецька музична премія цього року буде 25 років, а ювілейна гала-концерт має бути повним успіхом. "З нею ми готові до будь-яких несподіванок", - пояснює координатор розваг ARD Thomas Schreiber. Шонебергер вже вчетверо проводить Echo Awards. "Я дуже радий поміркувати цьому відлуння", - сказав 41-річний. "Перш за все, я маю певну повагу до числа 25. І я також з нетерпінням чекаю на великі вистави, які ми виконували на нашому великому шоу".

Live: Лінденберг, The Weeknd

Оголошено три акції

Говорячи про шоу-актів - вже є першими гравцями з високим рівнем калібру, які перебуватимуть на новій сцені Messe Berlin. Переможець Греммі The Weeknd (26, "Не відчуваєш мого обличчя") виступить жити. Також виступить Удо Лінденберг (69, "Моє справа"). Він має особливі стосунки з Німецькою музичною премією: на першій церемонії в 1992 році він отримав нагороду за життя. У нього зараз є п'ять відлунь вдома. І Сарра Коннор (35 років) співає свій хіт "Коммст ду Міт Ір" з її успішного альбому "Muttersprache".

Німецька музична премія Echo щорічно присуджується німецькій фоно академії, культурному інституту Федеральної асоціації музичної індустрії (BVMI), національним та міжнародним художникам. Захід відбудеться в Берліні 7 квітня, і воно буде транслюватися в прямому ефірі на 8:15 вечора.