інший

Париж досягає порогу болю

Anonim

Джесіка Мазур

Я їхав на Голівудський бульвар у суботу вдень. І кого я бачу прямо перед знаменитим театром Kodak? Між Людина-павук, Супермен і Мерілін Монро? Париж Хілтон, як вона живе і живе! Звичайно, не справжня річ, це прямо за шведськими шторами.

Ні, але ініціативний доппельгангер, який, здається, підібрав нагоду цього моменту і сфотографував себе з туристами за кілька доларів, включаючи блондинку, підроблене волосся, маленьку собаку та коротку спідницю. Та дама була дійсно зайнята, тури в чергування для сувенірної фотографії з копією Hilton. Це робить Париж ще більш популярним на Голівудському бульварі, ніж Шрек, зелений огород ;-)

І неправильний Париж, звичайно, не є єдиним "афтершоком" у сценарії "Хілтон", оскільки його було перезаписано в п'ятницю. Кожного разу, коли ви думаєте, що це ще не БІЛЬШЕ, вас тут навчить урок! Поїздка з Парижу з їхнього будинку в голлівудські гори до слухання в центрі штату Лейко, після чого три вертольоти по всьому місту та - як це може бути іншим способом - LIVE на американське телебачення!

З цього моменту також не існує жодної програми новин, яка не інтерв'ює небагатьох знаменитостей B, C і D у справі "Хілтон" і має опитування в "Паризькому режимі ЗАРАЗ!" В програмі (що в основному відповідав ДА). Крім того, я з тих пір спостерігав так багато "Ексклюзивних поглядів на жіночу в'язницю Лінвуд", що я відчуваю, що я знаю в'язнів за їхньою назвою. Але я повинен сказати, що я можу зрозуміти побоювання шерифа, що безпека Парижу може опинитися під загрозою після цих трансляцій. Це насправді не в Лінвуді, там сидять ДЕЯКІ Ganzstätpertättowierte мамо їх час.

І кожні три хвилини з'являється нове повідомлення по телебаченню або по радіо: вона повинна виконувати лише 23 дні - їй дозволено залишитися в Вежі-близнюках - вона їла - вона пила - Папа Хілтон підкупив шерифа - сестра Хілтон її разом відвідав екс-хлопця Хілтон. бла-бла-бла. Повільно, але, безумовно, моє особисте "порогове парильське болю" дійсно досягнуто.

Тому я також дуже радий підібрати одного з Німеччини в аеропорту, який приходить до мене десять днів. Я просто сподіваюсь, що це не перша справа: "Ходімо на Голівудський бульвар і зробимо фото з Парижем!" ;-)

Вітаю з Лалааленд від Джесіки Мазур