кіно

Оскар 2012 року

Anonim

Переможець, програвач і безліч гламурів

У 84-й раз Голівудський крем де ла Крема зібрався в Лос-Анджелесі, щоб вибрати найкращі з них. Церемонія цьогорічного Оскара призвела до знайомого чарівного і веселого Біллі Крістал. Дев'ятий раз актор представив велику гала-концерт. У відкриваючому фільмі він і багато хто з висунутих акторів кидають себе та свої фільми чарівно та іронічно. Ідеальний старт веселого вечора.

Перший вечір урочистого: Том Хенкс. Двічі йому дозволили нагородити бажаного золотого хлопчика до "Hugo Cabret". У категорії "Камера" та "Дизайн виробництва" фантастичний фільм був скасований режисером Мартіном Скорсезе. Оскар у третій категорії вечора "Костюм" відправився в сильну популярність німого фільму "Художник". Тоді також нагородили нагороди Дженніфер Лопес та Кемерон Діаз у номінації «макіяж». Він пішов до творців "Залізна леді".

У цьому році Сандра Баллок ще раз підкреслила свої німецькі коріння. Як лауреат у категорії "Кращий іноземний фільм", переможець "Оскара" не пропустив кілька слів німецькою мовою. Проте Оскар пішов у фільм "Надер і Симін" з Ірану.

Найбільш емоційним моментом вечора був Октавія Спенсер. Актриса отримала нагороду "Академія" за "Найкращу актрису підтримки" від Крістіана Бейла та отримала постійні овації від аудиторії. Плаксильна актриса подякувала "за самого гарячого хлопця в номері" і стиснула золотого хлопчика.

Як найкращий актор, 82-річний Крістофер Пламмер виграв бажану нагороду. Зірка американської кінодрами "Beginners" переконала журі і виділялася своїми провідними конкурентами (Nick Nolte, Кеннет Брана, Йохан Хілл і Макс фон Сідів). Канадський промітив свою нагороду і сказав, усміхнувшись до статуї: "Ти на два роки старше мене".

Триумфальний прорив скарсеського фантастичного фільму "Уго Кабрет" на початку церемонії - чотири нагороди в першій половині години вечора - закінчився раптово. Решту вечора, Скорсезе та його команда були марними. Тільки в не зовсім настільки важливій категорії "Візуальні ефекти" ще раз сказали "Оскар йде в Уго".

У загальній складності п'ятьма категоріями робота Мартіна Скорсезе могла підібрати золотого хлопчика, але в кінцевому підсумку переважав надзвичайно популярний німий фільм «Художник». З п'ятьма "Оскарами" французька смуга була однаковою, але з перемогами у важливих категоріях "Найкращий актор" (Jean Dajardin), "Директор" (Michel Hazanavicius) та "Кращий фільм" він є тільки Abräumer вечора.

Запис актриси Меріл Стрип також був задоволений Оскаром. Її виступ, як британська політика Маргарет Тетчер, переконала журі і перетворила 62-річну свою 17-у номінацію на третє Оскар у своїй кар'єрі. Чітко схопившись, вона прийняла нагороду з рук Коліна Ферт. Публіка не могла стояти на стільцях, а Стріп вітала вертикально.

Німецькі надії Оскара, на жаль, були порожніми. Також не міг Вім Вендерс зіставити зі своїм документальним фільмом "Піна", а також двох коротких кінематографістів Макса Зехле та Стефана Гірена зі своїм фільмом "Раджу". Також для дизайнера костюма Лісі Хрістл був "тільки" в номінації.

Після летаргічної премії в минулому році творці шоу можуть бути задоволені собою. Ніяких глюків, багатьох емоцій, великих нюаторів та чарівного ведучого зробили вечір досконалим!