зірки

Бабуся репера Тиги є шанувальником Кайлі Дженнер

Anonim

Слово влади з вершини: бабуся реперу Тіга (25 років, "Стійка Сіті") має своє благословення для нового друга свого внука, неповнолітньої Кайлі Дженнер (17 років). Офіційно в інтерв'ю британській газеті Daily Mail: "Кайлі дуже мила, вона любить приготування в'єтнамців, і вона набагато краще для свого онука, ніж його колишня".

"Краще за нього, ніж його колишній"

Кайлі всього 17 - так що?

За цими словами одержує батюшну печатку із схвалення на основному голому спіралі шкіри Кайлі. Оскільки наймолодша половинка сестри реальності зірки Кім Кардашян (34 років) любить багато показувати в Instagram, деякі з них вважають проблему через свій вік. Такі банальності не турбують 70-річна пані Нгуєн.


"Відділення від Blac Chyna було полегшенням для всіх нас"

Також, її онук та його колишня наречена Blac Chyna (26 років) не мають двохрічного сина, на ім'я короля Каїра. "Ми не проти, коли він розійшовся з нею, це було полегшення для всіх нас", - каже вона до газети. Навіть химерні квіти, одягнені соціальними ЗМІ між колишніми стриптизерками Blac Chyna та Kylie's Po-Battle, не цікавляться в'єтнамською бабусею матері. Для неї важливо, щоб вона час від часу зупинялася в домі Тіги і готувалася до недавно закоханої пари.