зірки

Обама працює над рішенням Netflix

Anonim

Кілька шоу в розмові

Після Барака Обами (56 років, "Обама: інтимний портрет") був наймогутнішою людиною в світі протягом восьми років, він дозволив собі перерву - цілком зрозумілу. Після закінчення року на пенсію, здається, свербіж і дружина Мішель (54), але знову в пальцях. Як повідомляє The New York Times, Обама, як кажуть, перебуває в переговорах з потоковою гігантською Netflix. Там вони хочуть виробляти вміст у невизначеній мірі, кажуть вони. Обама по стопах Осборна?

Барак Обама в круглому столі

Напевно ні. Швидше за все, він і Мішель хочуть випускати серії, які служать джерелами натхнення, кажуть вони. "У своєму житті вони виховали розповіді про людей, чиї зусилля, щоб змінити ситуацію, моментально покращили світ", - наголошується Ерік Шульц, який консультує колишню президентську пару. Очевидно, що було досягнуто домовленості про те, що вміст, створений винятково для Netflix, є найкращою платформою для поділу цих історій у світі.

Інша ідея шоу полягає в тому, що Барак Обама проведе переговори в рамках круглого столу з важливих тем, для яких він був президентом, - таких як зміна клімату, імміграція чи його медичне страхування "Obama Care". Аналогічний формат з іншими темами також можна сприймати для Мішель. Проте головування Дональда Трампа (71) явно не повинно стати темою бесіди, говориться в статті.