зірки

Номінанти Європейської кінопремії 2017 року

Anonim

Від Йозефа Хадера до Коліна Фаррелла

Європейська кінопремія 2017 року відбудеться 9 грудня в Берліні. Номінації на престижну церемонію були оголошені під час Севільського кінофестивалю. Німеччина може розрахувати кілька шансів на приз: Паула Бір (22) була номінована за роль в "Франці" як "Найкраща актриса". У документальних фільмах німецьке виробництво "Аустерліц" також виходить у гонку. "Ласкаво просимо до Гартманів" - це один з чотирьох фільмів у категорії "Краща комедія".

Ранг і ім'я

Як випливає з назви, європейські фільм-премії оскаржуються творами з усього континенту. Паула Пиво зіткнеться з актрисами Жюльєт Бінош (53 роки, "Моє прекрасне Внутрішнє Сонце"), Олександра Борбелі (31 тіло і душа), Ізабель Хапперт (64, "Щасливий Кінг") та Флоренс Пью (21 рік, "Леді Макбет" ") повинен забезпечити виконання.

Навіть із "Лордами Творця" деякі відомі зірки борються за звання "Кращий актор". Наприклад, ірландський актор Колін Фаррелл (41 рік) та австрійський Йозеф Хадер (55 років) сподіваються на нагороду. Фаррелл починається з "Убивства святого оленя", Хадера через "Перед світанком". Інші кандидати включають Клаес Банг (50, "The Squad"), Нахуель Перес Біскайтар (31, "120 хвилин") і Жан-Луї Тринтіаннт (86, "Happy End").