зірки

Оголошено номінантів премії Німецького телебачення

Anonim

У вигаданих категоріях

26 січня настав час: тоді нагородження Німецького телебачення буде нагороджено 24 категоріями. Але які актори та постановки можуть сподіватися на заповітну нагороду в Кельн-Палладіі? Зараз оголошено журі експертів, що складається з 14 членів - принаймні для оголошених вигаданих категорій. Нефікнічні категорії проводяться в січні.

Кращий актор

У категорії "Краща актриса" змагаються Liv Ліза Fries (27, "Вавилон Берлін"), Йенч (39, "Зникнення"), Анна Schudt (43, "A Little Guy у відмінній формі"), Nadja Uhl (45, "Смерть в школі-інтернаті") та Фелісітас Вулль (37, "Гола, мережа ніколи не забуває", "The Mist House"). Для чоловіків є Максиміліан Брюкнер (38 "Hindafing"), Едін Hasanovi (25, "Брати"), Пітер Курта (60, "Вавилон Берлін"), Кід Ходр Рамадан (41, "чотири блоки") і Том Шилінг ( 35, "Те ж небо") Шанс на трофей.

Більшість номінацій

Проте, якщо Фріс і Курт вийдуть за свої ролі в "Вавилонському Берліні", все ще є надія. Врешті-решт, двадцятирічна епопея "Небо" та "АРД" призводить до вигаданих категорій із загальною кількістю восьми номінацій. Далі йдуть "4 блоки" (серія TNT) з шістьма номінаціями та "Зникнення" (ARD) з п'ятьма номінаціями.

Політика проти комедія

Вражаюче: Для категорії «Кращий міні-серіал» журі прийняло рішення виключно політичних творів - драма «Брати», в виробництво / КСВ ARD і шпигунську трилогію ZDF «Той же небо» і політичний трилер ZDF «Смерть в інтернаті ". На відміну від цього, особливо категорії "Кращі серії комедії". Ось "Блаумахер" (ZDFneo), "ривки" (ProSieben) і "Магда це!" (RTL) Шанси для Німецького телевізійного конкурсу. Премію представляє Барбара Шенбергер (43 роки).