зірки

Ніколи не розповідалося: перший німецький трейлер фільму Тупак

Anonim

Драма про культових реперів

Більше 20 років тому рэппер Тупак Шакур ("2Pac Greatest Hits") загинув від життя в граді куль в Лас-Вегасі. Але голлівудська історія про його насичене і надто коротке життя лише зараз знаходить свій шлях до кіно. У першому німецькому трейлері за музичну драму, яка розпочинається в Німеччині 15 червня, шанувальники американської реп-сценки отримують перший погляд на "ніколи не розповідають" музиканта під назвою "Всі очі на мене".

"Ви повинні зайнятись чогось, ви повинні жити для чогось, і ви повинні бути готові за щось померти!" З великим пафосом німецький трейлер "All Eyez On Me" налаштовується на унікальну кар'єру виняткового репера (непослідовно схожий на актор Дімітріус Шипп-молодший). Таким чином, його походження від сім'ї з бандами до афро-американської групи опору "Чорна пантера", а також його комерційне піднесення до мега-зірки на сцені.

Але також незгода з його колишнім супутником і другом Крістофером Уоллесом, більш відома як The Notorious BIG, присвячує велику роль біографії. Зрештою, звинувачення Тупака про те, що "Біггі" мав пальці в спробі вбивства в 1991 році за горезвісний суперечка між реперами Сходу і Західного узбережжя.