інший

Останні дитячі боді-центри в Голлівуді викликають проблеми. Чи діти вже дуже жирні?

Anonim

Джесіка Мазур

Я вирушив у "KITSON Kids" на бульварі Робертсон на вихідний подарунок, щоб отримати подарунок для друга. Як завжди, бутік для бедних дітей був упакований до краю з використанням дуже милої, але зазвичай дорогоцінної дитячої продукції. Покупець на вибір: 30-доларні штани для дітей із коротким рукавом, надруковані такими гаслами, як "Зателефонуйте моєму агенту", "Королева краси", "Прогулянка на вечірці", "Годинник на дорозі" або "Фарт фабрики".

Особисто я не вважаю це милою, коли діти ходять навколо зі словами "фат фабрики" або "королева краси", але це справа смаку. І ви не можете сперечатися про смак, чи не так? Ні, неправильно. Протягом тижня, тут було багато дискусій щодо дитячого костюма, друк якого найяскравіше йде занадто далеко. На згаданих сукнях компанії "Wry Baby" - саме у великих білих літерами напис "Я ненавиджу свої мізки", тобто "Я ненавиджу мої стегна". Як будь ласка "Не працює взагалі." Жирний шампинг "(як це називається тут) вже з дітьми?" вони кричать. "О, це забавно", інші протиставляють. Вся справа була настільки високою, що тим часом представники американських ранкових виступів сперечаються, чи слід розігрувати типові жирні ніжки дитини чи ні.

М'яч "Shitstorm" почав рухати статтю жіночого журналу "MS". Він каже: "Так, ми знаємо, що це смішно, але просто огидно, щоб продемонструвати власну вагу тіла маленьким дітям". Деякі читачі також критикують те, що вказане тіло є лише у фіолетовому кольорі для дівчат. Тому хлопчикам не треба турбуватися про жирних стегон. Проте захисники сорочці вважають, що навряд чи є дитина, яка може читати і тому не може говорити про "Жир Shaming".

Цифрова криниця була настільки сильною, що "Wry Baby" відповів і дозволив користувачам голосувати. Їм дозволили вирішити, чи слід продовжити те, що говорить "Я ненавиджу моє стегно" або тіло з написом "Люби мене за ноги мої". Користувачі, обрані на (нібито) позитивний варіант "Speckrollen" і "Я ненавиджу мої стегна" більше недоступні.

Для тих, хто вважає це смішним: LA Бутик 'KITSON' має тіло, яке читає: "Чи робить цей підгузник своїм прикладом виглядати великим?" ("Чи моя приклади виглядають товстими в підгузнику?") За пропозицією. Що ж, я скажу так: до тих пір, поки в магазині немає жодної казки, яка говорить: "Чи робить цей підгузник моїм прикладом виглядом Кардашян?" проданий, все одно можливий. ;-)

Привітання від Лалаланду посилає Джесіка Мазур