зірки

Нові зірки танцювальної сцени

Anonim

Лів і Мім

Австралійські близнюки почали свою кар'єру у віці 16 років як моделі, і тепер вони вважаються найпопулярнішим ді-джей-дуетом у танцювальній сцені. Рішуча команда сестер, з її інфекційним Elektrohouse тепер є світильником на глобальній клубній арені.

Вони співпрацювали з такими світилами, як Avicii, Armin van Buuren, Afrojack, Cascade, Laidback Luke, Steve Aoki, Dimitri Vegas, Like Mike, Dadalife і John Dahlbäck. NERVO також є вдома у світі сучасної поп-музики, пише, виробляє та співає для таких виконавців, як Ke $ ha, Kylie Minogue, The Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger та Jennifer Hudson.

Рицарство: співпраця з Девідом Геттою

Їх велика перерва, як авторів пісень, потрапила у світовий хіт Девіда Гетти "Коли кохання піде" (подвиг Келлі Роуленд), яка вийшла на перше місце в 11 країнах і виграла Греммі в 2010 році. Нерво також є співавторами для "Ніч" З вашого життя "(представлена ​​Дженніфер Хадсон) на нинішньому альбомі № 1 Guetta" Нічого, крім бит ".

"Ми всі ніхто" - це перша власна комерційна композиція NERVO, значне відхилення від стилю та звучання їх колишніх виробництв під землею танцю. За допомогою цього треку вони представляють сміливе нове бачення, яке зосереджується на майбутньому поєднання естрадних та електроніків та танців. Одного разу ми бачимо, що "We Are All No One" ("Ми всі ніхто") досягли # 8 на "Танцювальних графіках" і також є незамінним з німецьких клубів. Тим часом, він приймає прямі списки радіозв'язку (Airplay Charts в даний час № 71 - тенденція росте), а також з MTV і VIVA відео зайняв місце обертання.

З 17.02.12 в Німеччині буде випущений мультитрансовий сингл NERVO.