стиль

Нові погляди зірок

Anonim

Протягом декількох тижнів зірки нас здивували новими волоссям: Джаред Лето (43), Кім Кардашян (34 роки), а зараз також Крістіна Агілера (34 роки). Знаменитості чітко перебувають у жахливій стилі, і їх можна захопити для більш екстремальних змін типу. Також у цій країні здивувала телевізійну зірку з новою гривою.

Змінити тип торця

Крістіна Агілера здивована коричневим волоссям

Крістіна Агілера ("Say Something") робить заголовки своїм новим видом. Співачка перейшла від стандартної платинової блондинки до дуже темно-коричневого кольору для гостевої ролі у телесеріалі. Чи вона насправді забарвлює волосся або носить тільки парик, невідомо.

Джессіка Альба має коротке волосся

Приверніть увагу, оснащуйте волосся! Лише кілька днів тому актриса Джессіка Альба (33 роки, "Міста гріхів: леді, щоб вбити") розлучилася з довгим волоссям, які вона деякий час носила в омрові. Двічі мати, здається, задоволена візуальною зміною Лонг Боба.

Кім Кардашян у прохолодній платиновій блондинці

Ніхто не очікував цієї різкої зміни. Під час Тижня моди в Парижі Кім Кардашян вирішив змінити свою темну мову на платино-блондинку. Чи зрештою вона зробить цю кричущі зміни щасливою?

Джаред Лето: Bye-Bye Ісус Стиль

Чому так серйозно? Для ролі Джокер у фільмі "Суїцидний загін" Джаред Лето ("Клуб покупців Далласу") повністю відмовився від свого Ісуса. Не тільки його коричневі волосся пофарбовані в блондинку, але довелося повірити, що його довга грі величчя і його пишна борода.

Сила Сахін прохолодно з Афро

Екс-зірка "GZSZ" Сила Саін (29 років) мала своє волосся в стилі афро для фотосесії. Величезна різниця в їх інакше досить гладких зачісках. Також фанати це дуже подобаються - вони знайшли багато позитивних слів на Instagram за незвичайну зачіску.