інший

Нове розмір нульового покоління знаходиться в початкових блоках

Anonim

Джесіка Мазур

Я сказав це раніше, і я скажу це ще раз: тонкий, тонший, Голлівуд! "Шкіра міні" лихоманка, яка тримала місто під контролем протягом багатьох років, просто не зламається. Навпаки: погляд на помаранчевий килим у нагоді "Дитячі вибори" на минулих вихідних показує: наступний розмір нульового покоління вже знаходиться в початкових блоках.

Молоді актриси, такі як Роуан Бланшард, Кіла Дрю Сіммонс або Мэдді Зіглер, піднімають килимок у віці 13, 14 на високих підборах та носять міні плаття, які підкреслюють їхні тонкі тіла. Який би худий або худий за своєю природою, я не хочу судити, але бачити молоду дівчину в тонких зоряних зірках "Діснея" не викликає сумнівів. І вони стають дедалі більше.

Цього року нагороди "Дитячі вибори" відвідали стільки маленьких миликів, що комедійна артистка Нью-Йорка Джулі Клауснер навіть помалувала через Twitter: "Щоб брати участь у нагороді" Дитячі вибори ", вам не потрібна розлади харчової поведінки. але це допомагає ".

Ті, хто не може досягти м'якого вигляду в Голлівуні, допомагає.

Щойно було оголошено, що хірургія в пластичній хірургії не тільки збільшилася на 20%, але й те, що ліпосакція, безумовно, є головним пріоритетом як у чоловіків, так і у жінок. Не дивно, що в Лос-Анджелесі навряд чи є ресторан швидкого харчування, який не має великого рекламного щита "Fat Freezing" та "Coolsculpting". Зателефонуйте 1-800-BE-IDEAL і, нарешті, дозвольте програвачам зависати.

Зрозуміло, роздрібні торговці також знають, що "бути тонкими" є насправді ідеальним для більшості людей. І так буває, що тут, в Каліфорнії, зараз є компанія, яка робить "Skinny Mirrors". Це дзеркала, що змушують вас виглядати на п'ять-десять фунтів легше, ніж ви насправді. Згідно з NBC, ці дзеркала для схуднення можна знайти у все більше і більше бутиків в Лос-Анджелесі. Звичайно, без знання покупця. Вони просто стають більш стрункими в новому одязі та вдарили.

Особисто я б подумав, що ви повинні це пам'ятати, якщо ви раптом зачарували, як на ярмарку "довго і худий". Але очевидно багато замовників фактично падають для це. Виробник обіцяє принаймні, що продажі "Skinny Mirror" зростуть до 18 відсотків.

Ну а коли пробудження йде додому, просто наберіть номер 1-800. Тоді круг закривається.

Привітання від Лалаланду надсилає