зірки

Новий сингл Бенні Кейкхабен "Мала сміливість"

Anonim

Нова впевненість Бенні?

"Деяка мужність", безумовно, одна з них. Бенні Кейкхабен виставляє голі в старій ванні на обкладинці свого нового однотипного синглу. Для колишнього американського кандидата Idol досить незвичайний. Нарешті, тренована перукаря, зроблена під час відтворення шоу, так щаслива з пронизливими наборами уваги. Хороша частина мужності вимагала 23-річного віку, але і для його визнання. Нещодавно він сказав в інтерв'ю, що у віці 18 років він продавав своє тіло чоловікам. Він купив наркотики з грошей.

З його єдиним Бенні тепер хочеться спонукати людей, які втратили землю під ногами. "Якщо ви в скваті, ви знову вийдете", - каже Бенні, який демонструє свою душевну сторону баладою. "Пісня показує зовсім інший, новий аспект мене музично і візуально", - повідомляє Бенні, у якого є власний перукарня у своєму рідному місті Вормс.

Перед зйомкою обкладинки Бенні Кейкхабен навмисне ніколи не проявляє себе нагою на телебаченні. "У минулому я був пухкий і соромився своєї фігури. Вперше я зняв одяг у перший раз і хотів би довести свою мужність. Я хочу показати іншим, що ви можете довіряти собі, навіть якщо у вас немає вимірювань моделі ", - каже Бенні.