зірки

Новий сингл тут: Тейлор Свіфт знову блюзнірство

Anonim

Тейлор Свіфт повернувся!

Новий сингл Тейлора досить похмурий

Як повідомила Тейлор Свіфт (27 років), вона випустила свій новий сингл у четвер ніч (24 серпня). Він називається "Подивіться, що зробив мені", і набагато більш зловісний, ніж хіти "Shake It Off", який є першим одноразовим релізом свого попереднього альбому "1989". було. А оскільки Свіфт любить автобіографічно колорит її пісні, то зараз починаються спекуляції, щодо яких окремі рядки тексту можуть бути спрямовані.

Каньє або Кеті?

"Я не займаюся твоїми маленькими іграми / Не люблю свою дивну сцену". Переглядайте шанувальників і медіа, таких як журнал People, як натяк на їх обмін з Kanye West, 40 років, на його турне "Saint Pablo" відбулася плаваюча, частково схильна стадія. Між Свіфтом та Заходом, через рядок у пісні "Famous", виникла сварка, в якій співає репер: "Я відчуваю, що я і Тейлор все ще можуть займатися сексом, чому? Я зробив цю славу знаменитою".

Інший рядок від нового сина Свіфта може бути проти Каті Перрі (32): "Ви запитали мене про місце, щоб спати / заблокувати мене і кинув свято". Нещодавно Перрі випустив пісню під назвою "Bon Appétit". Двоє співаків колись були друзями, але протягом кількох років обговорювали увагу медіа. Уже Тейлор Стівсз "Погана кров" з 2014 року повинен бути від Перрі.

Хто наступний?

Новий альбом Swift "Reputation" вийде 10 листопада. Залишається бачити, чи повинна вона мити більше брудної білизни. Співачка вважає за краще обробляти минулі відносини у своїх піснях - і колишні друзі Келвін Харріс (33 роки) і Том Хідлстон (36 років) все ще чекають на неї.

Що нового про чутки про Тейлора Свіфта та Кеті Перрі, див. Наше відео.