інший

Новий ІТ-пакет з Botox!

Anonim

Джесіка Мазур

Як ви так приємно кажете? Ти є тим, що їсте. Керівний принцип, який дійсно не працює тут у Голлівуді, тому що "Розмір Zero дами" їжі, скоріше менше, тримається. Отже, вирок має бути названий, ви є тим, що ви несете. Оскільки без Марка Джейкобса, Міссіно або Монік Люільє, тут нічого не проходить чітко серед багатих і знаменитих.

Одна річ, яка дуже популярна серед голлівудських жінок, - це правильна сумочка. Якщо верхівка також може бути спокійною від H & M або штанів з одного з багатьох винтажних магазинів міста, сумки не є винятком. Якщо ви хочете бути сприйнятеними всерйоз у Лалаланд, то вам вже потрібні Louis Vuitton, Hermès, Gucci, Miu Miu або аналогічно вишукана модель на руці. Найкраще, звичайно: поточний ІТ-пакет.

Кожного сезону є мішок, який вважається абсолютно необхідним серед знаменитостей і, перш за все, характеризується тим, що це коштує кілька тисяч доларів, і це так важко отримати, навіть якщо хтось із нас буде готовий, багато грошей проводячи так багато тижнів у країні, доки сумка не буде доступна середньому споживачеві, що "It-Bag" вже став "Буден сумкою". ;-)

Тим не менше, ці сумки зазвичай завжди мали реакцію "хочу реагувати" зі мною, тому що всі знають, що з нами жінки дуже схожі на сумки, як і на взуття, ви просто не можете цього отримати! Принаймні до цього часу Тому що, коли я читаю в журналі Hollywood Life, що новий ІТ-пакет має бути в цьому сезоні, я відразу ж знав, що зможу жити без нього.

Гаманець "дю джордж" - "Заліані металевий пухна сумка" Пітон ". Що особливо важливо для сумочки, це не просто те, що занадто довго було важко запам'ятовується ім'я, але і те, що вона була розроблена дерматологом, який мав думати, що він адаптує сумку до свого знаменитого одягу і, отже, буде щасливим - і це не жарт - БОТОКС виплеснув чистий.

Популярний нейротоксин, який щодня в Голлівуді зникає в будь-якій кількості зморшок, повинен гарантувати, що сумка відчуває себе "м'якою і розкішною ". Голлівудські жінки повинні бути дуже зацікавлені в сумочці Botox (чіткі, рівноправні і рівноцінні приєднуються так само, як), що дає йому трохи менше 4000 доларів (з крокодилом замість шкіри змії навіть за 11 300 доларів) у штатах виключно на Saks Fifth Avenue, Навіть Дженіфер Лопес був помічений з новим It-Bag (хоча насправді Ніколь-I-не-мімік-Kidman був першим.).

Завжди приємно бачити, що люди вигадують, щоб заробляти гроші з кишені людей.

Я безумовно можу обійтися без поточного "Botox-It-Bag" (на відміну від того, що я ніколи не міг собі дозволити сумки ;-)). Але вам може бути цікаво подивитися, що роблять голлівудські жінки в наступному сезоні, можливо, із сумочкою із застосуванням силіконових подушок .

Вітаю з Лалааленд від Джесіки Мазур.