зірки

Новий учасник спортивного шоу - Хто є Джессі Велмер?

Anonim

Вона успадковує Рейнхольда Бекмана?

Від Лаури Вонторри (27) до Джессіки Кастроп (42) до Естер Седлацек (30 років). Багато імен було продано в "Sportschau" за правонаступництво Рейнхольда Бекмана (60, "можливо, у будь-якому випадку"), що закінчується в кінці поточного сезону Бундесліги. Але гонка очевидно зробила Джессі Велмер. Як "Bild am Sonntag" хоче навчитися, 36-річний спорт-ведучий повинен взяти на себе роботу у популярній футбольній програмі ARD в суботу.

Як газета навчилася у телерадіоорганізаціях, рішення було прийнято на користь Уелмерса, оскільки "вона просто хороша", і "ніякої ляльки, компетентності, сильної та оригінальної" не було. Проте, на прохання медіа-порталу "Медіа", координатор спорту ARD Аксель Балкауський не хотів підтверджувати відповідні повідомлення: "Ми з часом будемо говорити про послідовність Рейнхольда Бекмана як модератора" Спортсхау ", - цитує Балкауський.

Хто це нове обличчя?

Уелнер не є чужим космосу "спортивного шоу". 36-річний, який народився в м. Гюстре в Мекленбург-Передполье, був членом команди з 2014 року, але йому дозволялося грати лише за недільні видання. З 2009 по 2015 рік вона керувала раніше спортивними повідомленнями ZDF "Morgenmagazin". Уелнер модератор "спортивного поля" РББ і футбол на "Радіо Одному". Футбольні фанати також повинні знати їх з висвітлення чемпіонату Європи у Франції. Не єдиний великий спортивний захід, що їй дозволили вступити в недавнє минуле, тому що Веллнер також перебував перед камерою на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Джессі Велмер вважається компетентним та впевненим у собі. В інтерв'ю "Tagesspiegel 2014" вона сказала, посилаючись на кліше про жінок на спортивному телебаченні: "Я не довгошерста блондинка з розміром плаття 34, що також трапляється з помірними видами спорту". І далі: "Але я не відчуваю потреби постійно довести моє довіру". "Süddeutsche Zeitung" свідчить про 36-річного "дотепності та репарації", модератора, який виділяється, оскільки вона "настільки простий, ненав'язливий і впевнений".

Якщо ці слухи доведуться, Велмер буде лише дружиною після Моніки Лірхаус (46 років), яка вийшла на пенсію у 2009 році через її серйозну хворобу, що призведе до шести мільйонів глядачів телебачення в суботу під час матчу бундесліги.