зірки

Нова перша леді Елке Буденбендер в стилі перевірки

Anonim

Королівський синій, бузковий та чорний

Елке Буденбендер (55 років) та Френк-Вальтер Штайнмайєр (61 рік) одружуються з 1995 року. Разом вони йдуть густими і худими - і з цього тижня також у офіційній резиденції Федерального Президента, Палацу Белвью в Берліні, і звідти. Але не тільки адреса змінилася з присягою свого чоловіка на найвищий офіс у державі. Будучи новою Першою леді, Büdenbender також буде набагато більш відкритою для публіки. І тоді її стиль відіграватиме особливу роль. Причиною достатньо, щоб піднести її до перевірки першого стилю.

Вигляд бізнесу

На зустрічі з її попередницею Йоахімом Гауком, у вихідні у Берлінському Берлінському палаці, Елке Буденбендер представила себе плавне плаття з напівроз'ємними рукавами та трохи ширшею спідницею в колінній гамі в колі "Королівський синій". Талія підкреслила її вузьким чорним поясом. Для цього вона об'єднала чорні насоси. Загалом: не надто строгий, не надто випадковий, але досить стильний.

Вечірня сукня

Але Елке Буденбендер не тільки може бути простою елегантністю. Вона завжди марно шукає збруї, прикрас та інші вишукування, але вона є чимось застереженим, коли йдеться про вибір кольору. На державному бенкеті в Schloss Bellevue з нагоди візиту королеви в 2015 році вона носила вечірню сукню під полую з сильним сиреневим тоном. Срібна клатч і пальці, і бежева тканина, округлена зовнішністю. В інших картинках можна побачити, що вечірня шапка була позбавлена ​​бідності - навіть те, що Büdenbender носить частіше.

Маленький чорний

Класичний, можливо, не вистачає в її гардеробі. На відкритті Берлінале в 2011 році Елке Буденбендер ходив маленьким чорним по червоній доріжці. До речі, незграбний розріз Етьюкледі також виявив погляд на її стрункі ноги.

Випадковий вигляд

Елке Буденбренд, безумовно, має і випадковий вигляд. На прем'єрі фільму в 2011 році вона поєднувала дві тенденції в той час: розбиті хлопця джинси і траншею. Її найкрасивіший аксесуар, якщо хочеш, завжди є сяючою людиною на її боці, чинний Федеральний президент Френк-Вальтер Штайнмайєр.