зірки

Нова "Bachelorette" Джесіка Паска знає, як використовувати її чарівність

Anonim

Експерт для гострих овочів

Це було ніколи не так просто з "Bachelorette". Що стосується глядачів, то дика охорона бакалавратів ніколи не була такою ж популярною, як чоловіча колега "Бакалавр". Може бути, тому, що чоловіча аудиторія знаходить загальну суперечку переважно віддаленій однієї жінки більш напружений, ніж розважальний? Принаймні, однак, це можливо, що майстри творчості матимуть погляд у цьому році. Для нової "Bachelorette", Джессіки Паскки (27 років), лише кілька місяців тому на телевізорі з'явилася вражаюча заявка в якості експерта у "секс-продажі". Ледве слід від стримування.

Це був "знаменитості великого брата". Насправді, трохи смутна гра, що включає C-Prominence. Але Джесіка Паска прикрасила це найпростішим способом: кілька кокетливих поглядів, овочів та старого доброго середовища розмови. Особливо з борцем з Френком Стеблером (27) Паска працював перед камерою повної Грязної розмови. Пашка зрадила, що їй подобаються "великі вогненні перець", "ті, хто в них є". І Стеблер готувався до ночі мокрих снів. Він уявляє себе "повільно починає вселити в усьому", - сказав він. Особливо доказує: Джесіка Паска не дуже погана для кількох тапочок. До речі, її тільки пісня до цих пір називається "Unrestrained" - чіткий натяк з точки зору технології зображення.

З "Бразильського прикладу підйому" та іншої кумедної "дурниці"

Бо те, що модель Рурської області теж не дуже погана: виведіть власний стимул - щось для чоловіків - і відкрито поговоримо про хірургії краси, щоб просувати ці стимули. Тоді всі можуть блюзнікати. У контейнері "Великий брат" Паска зазначив, що вартість операції становить близько 5000 євро на груди. Ще раніше, "It-Girl" супроводжувала камери, що пройшли "Бразильську прикладу підйому": жир із шлунка пересаджувався в прикладі. Вже химерно. Але якщо ви робите щось подібне, то ви хочете показати свій прикладом - Паска робить це в Instagram.

Ще одне вказівку на те, що Пашка з "Bachelorette" може взяти щось з їх нудьги: очевидно, 27-річний має дружину трек на вершині його. "Ми з самого початку розуміли один одного неймовірно добре, були на тій же довжині хвилі і могли сміятися з приводу тієї ж дурниці", співрозмовник Френк Стеблер розповів інформаційному агентству на новини про час, проведене разом у контейнері минулого року.

"Фок на розмірі нуль!"

Таким чином, ви можете сподіватися на невизначеність, відкриті флікти, орієнтовані на тіла нарядки та випадкові чати. І останнє, але не менш чітке твердження. Джесіка Паска також відпускає пари на свої канали соціальних медіа, якщо її критика не підходить: "Помахати за розміром нуль, моя програма є найкращою: ніколи не голодувати і багато рухатися, це мій девіз, не довгий час Я почуваю себе так добре, так, я ніколи не буду тощою, "сказала вона в Instagram у квітні. І порадив своїм послідовникам, вірний стилю навчально-тренувального фото на вправи: "просто залишитися на м'ячі".

Всі ці фактично є досить перспективними ознаками для зростання тенденції в "Bachelorette". Чи є Paszka єдиною з 2014 року, як показує RTL, і чи шукає вона міцних відносин чи ні. все вторинно. Врешті-решт, після балансування парних парів випусків "Bachelor" та "Bachelorette" останніх декількох років, зрозуміло: насправді мова йде не про партнерства. Але тільки до майже нешкідливих балакани про чилі та падіння, а також кілька класних розрахункових поглядів. Це теж те, що знає Джессіка Паска, колишній кандидат від "Бакалавра" з 2014 року, і в будь-якому випадку вона є експертом у цих галузях.