стиль

Дурні готові: так ти правильно лякаєшся на карнавалі

Anonim

Незначні костюми, підвищення рівня алкоголю та дурний святковий настрій: ці три фактори роблять флірт з карнавалом практично неминучими. До захоплення всіх синглів флірту на п'ятий сезон суворо допускається. Існує надзвичайний стан - тут буссі, тут є Бутцчен, друзі карнавалу в затишному стані. Але що робити, якщо не залишатися з клюшкою?

Дурни йдуть

Нічний стенд чи партнер для життя?

Часто це простіше, ніж очікувалося: на карнавалі це пов'язано з тим, що кількість алкоголю бурхливо розвивається швидше до інтенсивних, міжособистісних контактів, ніж звичайно. Але також можливість перейти в іншу роль і дозволити плавати, виглядає привабливо для багатьох чоловіків і жінок, Тоді може статися, що сексуальний кошеня падає на темного вампіра. На жаль, маскарад можна витримати лише на одну ніч. Тому ви повинні знати заздалегідь, чи шукаєте ви Джека на все життя або просто після нерозумного пригоди. Це як запобігти розчарування після ранку.


Правильний костюм

Наскільки привабливим ви дивитеся на інших карнавальних дурнів, особливо відповідальність за костюмів. Існує світ різниці між солодким і злий кошенята. З кожним спорядженням ви надсилаєте певні сигнали. Загалом, карнавал - це зазвичай девіз: чим більше показовий костюм, тим більше шансів на успіх у зворотному напрямку. Але навіть гарний костюм монахинь може бути надзвичайно привабливим для чоловіків.


Зіровий контакт є обов'язковим

Карнавал - це не просто свято, а й танці. Незважаючи на те, що більшість карнавальних пісень є досить неромантичними, еротичний настрій може виникнути, особливо, коли танцюють разом. Прокручування вашого партнера через майданчик або велику дискотеку дає можливість наблизитися і ближче. Зіровий контакт - це обов'язково на танцполі та умілий вигляд.

З іншого боку, вбитих фліртів слід вдаватися до надзвичайної ситуації. Чесність триває найдовше - навіть за смішного фрірту карнавалу. Композиція для творчого костюму часто краще протилежне, ніж заклинання "плумпер". Найкращий спосіб спробувати зоровий зір до фактичного флірту та сигналу настільки цікавий. Підніміть скло до верху або подібне. Тоді нічого не стоїть на шляху маленького або великого пригоди.