зірки

Дурні готові: кращі поради для флірту на карнавалі

Anonim

Збір коштів став простим

Незначні костюми, підвищення рівня алкоголю та веселий святковий настрій: ці три фактори роблять флірт з карнавалом майже неминучими. До захоплення всіх синглів флірту на п'ятий сезон суворо допускається. Тут бісети, там Бутчен, друзі карнавалів показують приємно - це майже скрізь надзвичайний стан. Але що робити, якщо не залишатися з клюшкою?

Велика любов чи маленька романтика?

Найчастіше це легше, ніж очікувалося: на Карнавалі він, швидше за все, буде більш міжособистісний, ніж зазвичай, через великий обсяг алкоголю. Проте здатність уникати ролі та дрейфує також приваблює багатьох жінок і чоловіків. Тоді може статися, що сексуальний кошеня падає на темного вампіра. На жаль, маскарад можна витримати лише на одну ніч. Тому ви повинні заздалегідь знати, чи шукаєте ви Джека на все життя - або просто після нерозумного пригоди. Це як запобігти розчарування після ранку.

Правильний костюм

За те, наскільки привабливим ви дивитесь на інший карнавал-джек, особливо костюм відповідає. Існує світ різниці між милою і злий кошенята. Загалом, карнавал зазвичай є девізом: чим більше виявляється костюм, тим більше уваги з боку іншої сторони. Але навіть гарний костюм монахинь може бути надзвичайно привабливим для чоловіків.

Так флірт працює на сто відсотків

Карнавал не просто означає, що люди танцюють, а й танцюють. Навіть якщо більшість карнавальних пісень є досить неромантичними, еротичний настрій може виникнути, особливо, якщо танцювати разом. Прокручування вашого партнера через майданчик або велику дискотеку дає можливість наблизитися і ближче. Зіровий контакт - це обов'язково на танцполі та умілий вигляд.

Нехай незграбні вислови віддають перевагу

З іншого боку, вбитих фліртів слід вдаватися до надзвичайної ситуації. Чесність триває найдовше - навіть за смішного фрірту карнавалу. Композиція для творчого костюму часто краще протилежне, ніж заклинання "плумпер". Найкращий спосіб спробувати зоровий зір до фактичного флірту та сигналу настільки цікавий. Приєднання один до одного вже може стати початком. І тоді ніщо не стоїть на шляху маленького або навіть великого пригоди.