зірки

Зірки нянь Фран Дрешер та Чарльз Шогнессі святкують міні-зближення

Anonim

Час возз'єднань не закінчується: також нещодавно зійшлися актори «Няня» і записали міні-зображеня на фотографіях. За словами веб-сайту Today Show, сама няня, Фран Дрешер, 58 років, організувала зустріч у своєму будинку в Малібу. Звичайно, пан Шеффілд ака Чарльз Шогнессі (61 рік) не був пропущений. Разом вони відзначали 83-річчя з дня народження Рене Тейлор, який знявся у серії Сильвія Файн, мати Фран.

Фран Дрешер і Чарльз Шогнессі на день народження Рене Тейлор

"Вечір із свекрухою з днем ​​народження оленів", - сказано на офіційній сторінці Facebook Чарльза Шогнессі, який опублікував більше знімків. Фани негайно були захоплені фотографіями та побажали в коментарях справжнє возз'єднання перед камерою. Відродження старих серій в даний час в моді.

"Няня" пробіг між 1993 та. Є 146 епізодів з шести сезонів. З 1995 р. RTL транслював ситком про пронзильницю нянь Fran Fine, також у Німеччині. Серія тепер досягла статусу культа. Кастир зустрічається з кінця серії знову і знову, щоб насолодитися давніми часами. Тейлор і Шогнессі навіть мали камеї у виставі Дрешер "Happily Divorced". Формальне возз'єднання на телебаченні вже існувало в "Няня: Нош запам'ятати" в 2004 році. У одноразовій особливій актори згадали серію назад.

"Няня": саме так зірки виглядають сьогодні