зірки

Олександр "Медний" Кін зараз хоче почати музично також

Anonim

Перша композиція вийшла

У минулому році Олександр Кін (34) з'явився на екранах як прикрого модельного партнера в "GNTM" - і з тих пір він не хотів звільнити своє місце в центрі уваги. Тепер "Мед" відкрив нову сферу діяльності. Колишній автосалон у джунглях нещодавно працював у галузі музики: у неділю його перша танцювальна доріжка на Youtube побачила світло дня. Проте пісня дійсно не хоче йти в вушний канал - навіть коли аудиторія реальності телевізійних зірок використовується для широкого кола музичних виразів.

Принаймні, "Медний" не співає на своїй першій музичній творчості. Також Sprechgesang, мабуть, не є відповідною категорією. 34-річний хлопець просто говорить. Кін тримає монолог про невідповідність між роботою та партійним життям. Це особливо важко на "понеділок". Це назва його дебютного треку. "Я впевнений, що пісня добре прийнята людьми, всі повинні мати хороший час", "Bild" цитує нового музиканта.

Згідно з листом, Кін несе відповідальність за бит і лірику доріжки. Новий кар'єрний крок вже натякнув: "Honey" нещодавно вчився в Ганновері в мистецтві DJing, як повідомляє "New Press".