зірки

Олександр "Медний" Кін починає модератор на sonnenklar.TV

Anonim

"Принаймні, він може говорити"

Це було лише питанням часу, перш ніж Олександр "Медний" Кін (34) знову з'явився на телевізійних екранах після "Німецької наступної вершини", джунглі табору та "знаменитої вечері". І тепер вона зрозуміла: наступного понеділка, 27 березня, о 14:30, Кін буде вперше перед камерою, як постійний співавтор телевізійної програми; як "співрозмовник" на "Küche & Co. - Die Reiseshow" на каналі sonnenklar.TV. Про це повідомила вокзал у вівторок.

Після відкриття трансляції, в якій представлені "Медний" разом із ведучою Стефані Фроман, поляризуючий потік телевізорів займає наступний крок. Починаючи з квітня, Кін подасть звіт як репортер "з найгірших точок доступу по всьому світу", спочатку з Марокко "Перлина півдня", Марракеш.

Очевидно, що Sonnenklar.tv чекає чудових речей від новачка. "Мед це щось, крім вітрової черевики", - каже передавач у своєму прес-релізі чітко, - "принаймні, 34-річний може говорити", - продовжує він. "Ми переконані, що він добре підходить для таких точок доступу, як Марракеш", - каже новий бос Honey, керуючий директор Андреас Ламбек.