зірки

Олександр "Медний" Кін обертає дерев'яну ложку - ось як розпочалося його перше телевізійне шоу

Anonim

Олександр "Медний" Кін за кухонною плитою

З шоу "Я - зірка", вийміть мене звідси, "Ідеальна вечеря для знаменитостей" і, звичайно, як друг Хіздо, "Медний" (34) на "Наступній топ-моделі Німеччини", він маневрував на екранах телевізорів. Тепер він взяв інший виклик телевізійної програми: Moderation. Для розігріву йому дозволили готувати на туристичній станції Sonnenklar.TV і довести себе. Звичайно, трохи з швейної коробки розмовляли.

"Мед", тримаючи руки з Вереною Кертом?

Олександр "Медний" Кін вирішив підготувати курячий каррі. Коли він розмахує дерев'яною ложкою, він розповідає про свій досвід за кордоном. "Я був у Австралії півроку у віці 18 років, і я подорожував по всьому світу протягом семи років одночасно, навчаючись за кордоном теж", каже Меді, "з подмигненням", C-знаменитості, а не більш ніж Z-знаменитість ".

У Австралії він був відомий не тільки один раз. У січні 2017 року Мед піддався екстремальним умовам в таборі джанглів RTL: "Я загубив сім кілограмів, мій желудок все ще зменшений, тому я їсти лише маленькі порції на даний момент". З точки зору харчування, "мед" зараз сильно покладається на білок. "Після джунглів у мене була така фаза, я дійсно їв нездорову їжу, і тепер я займаюся великою кількістю спорту та харчування знову на вершині", - говорить він. Ось чому там був і курячий каррі - "з овочами, але без вуглеводів, як рис".

Спорт також є частиною повсякденної роботи Кена, тому що він має бути досвідченим та мудрим чоловічою моделлю, він знає: "Я багато тренуюся з власною вагою тіла, я також ходжу бігу, це дуже весело".

На жаль, не було згадане одне, про що ми хотіли б дізнатися більше про: нібито "Медовий" з колишньою дівчиною Орієною Каном, Вереною Кертом, що тримає руки в готелі Дюссельдорфа. Що робить і що він говорить про це, ви дізнаєтесь у відео.

"Медний" має великі плани: проведення уроків з Маркусом Майовським

Модель, ведуча, репортер. Але це ще не все. "Наступного тижня я буду викладати драму з Маркусом Майовським у Франкфурті", Кін був задоволений майбутньою співпрацею з колишнім колегою зі своєю колишньою джунглі. Крім того, в майбутньому щось наближається. Але на відміну від більшості інших колишніх туристів, "Медний" не буде співати хіти, але буде чути в технічному творі. Одночасно він пообіцяв: "Я співаю, ні в якому разі".

Це залишається захоплююче, де йде подорож "Меду". До речі, його не називають його справжні друзі. Але: "Мені подобається ім'я, яке зараз стало брендом". Виглядає так.