зірки

Олександр "Медний" Кін отримує нову роботу: зараз він є ведучим!

Anonim

І вже "Мед" знімається.

Схоже, що розроблений план Олександра Медного Кина. Джангловий табір хотів скористатися моделлю, яка постійно усміхається, як крокуючий камінь, щоб стати знаменитим, а коли-небудь змінювати власне телешоу. Зараз він досяг успіху за "Гала" - принаймні в підході. Дорога буде дорожчати для приватної станції в майбутньому. У рамках турніру ITB у Берліні генеральний директор sonnenklar.tv Андреас Ламбек заявив, що Honey незабаром стане модератором цієї станції.

Його велика мрія: "коли-небудь взяти на себе помірністю з джунглі табору"

Зокрема, 34-річна робота полягає в наступному: він поїде в далекі країни для станції і повідомить про свій досвід на місці. Його перша зупинка вже зафіксована: Марракеш. Звідти, Мед повідомить з гарячих точок три рази на день, сказав його менеджер Саймон Стосіч. Порівняно з "Gala", Меон описав свою нову роботу таким чином: "На додаток до країни та людей, я дивлячись на самий нічний спосіб, звичайно, і захоплюючий і спонтанний, у нас буде багато живих перемикань".

Так що це не великий хіт. Але для Медя все ще достатньо причин, щоб відразу злетітись. Його нова робота була найкращою передумовою, "щоб зрештою взяти на себе помірність джунглі табору", мрії рідного Гессе.