зірки

Олександр Меді Кін: Пари фото піклується про злість в мережі

Anonim

З подругою в Бразилії

Олександр "Медний" Кін знає, як долучитися до уваги: ​​В даний час екс-джунглі-кемпер викликає заздрість з його любов'ю в соціальних мережах. Але замість того, щоб заохотити, 34-річний чоловік за пару фото зловив багато злочинів у мережі - з різних причин.

На згаданому фото показано "Мед" з невідомим жінкою на морі Ріо-де-Жанейро. Хоча він дивиться в цілком одягнений і мрійливий на відстань, його дівчину можна побачити тільки ззаду, але топлес. "Ну, Рай достатньо хороший, але для двох це просто найуспішніший, живи своє життям і користуйся найбільше, я буду пити для тебе Каїпурінью", - прокоментував він.

Неприємні коментарі були видалені безпосередньо

Це не було добре прийнято всіма шанувальниками: "Недарма ви бачите нове полум'я гордого Грінсемянліна ззаду, я б не хотів бути визнаним на їх місці", "Кельнський експрес" цитує користувача в Facebook коментарі. "Хто ставить себе в джинси поруч з його повністю одягненим другом?" Просить іншого. Тим часом ці та інші негативні внески були вилучені.

Також за критику надає "Меду" передбачуваний люмбаго, і тому він не брав участі в чемпіонаті з шаленою м'яч ProSieben. На одному з попередніх постів 34-річний чоловік сказав: "У мене є найкращий роботодавець у світі: коли Sonnenklar.tv дізнався про мою люмбаго, я відразу ж пролетів до Раю". Тут він міг оптимально відновитись.

Фанати запитують люмбаго

"Ваш так званий люмбаго швидко швидко зцілюється, смішно, дивно", відзначає фанат на Instagram на фотографії з його подругою. Також на Facebook багато користувачів ставлять під сумнів здоров'я чоловічої моделі. І ще один момент викликає плутанину: "Та ж сама картина - вчорашня Каліфорнія сьогодні Бразилія", - відзначає користувач Instagram, а також ще один, хто хоче знати: "Так, хай скажи мені, де ти зараз?"

Очевидно, "Honey" спочатку позначив "California" як місце для фотографії, зробленої на тому ж місці, що і фотографія пари. Після того, як його шанувальники помітили цю неоднорідність, він змінив його на "Ріо-де-Жанейро, Бразилія".