зірки

Олександр "Медний" Кін: З його телевізійною роботою є для глядачів протести на той час знову

Anonim

Після глядацького шторму

Перша "наступна топ-модель Німеччини", потім джунглі табір - а потім і з реальності болото. Такий був план Олександра Медного Кіна. І шлях повинен почати серйозно з роботою в якості репортера на туристичному каналі 'sonnenklar.tv'. Але це може бути вже зараз.

"Немає більше живого перемикання"

Незалежно від того, чи взагалі справді є позитивним поворотним моментом, але це, здається, є, напевно, сумнівним. Робота мед на "sonnenklar.tv" здається знову на межі. і що після двох рекордів у Марокко, Марракеш!

Очевидно, станція має свого видатного новачка для глядацьких протестів, які на той час видаляються з програми. "Кінець, кінець - ви пережили ;-) Немає більше живого перемикання, і він летить додому завтра", застрахований sonneklar.tv в п'ятницю на його сторінці Facebook. Але цього недостатньо: газеті "Bild" хочеться дізнатись від представника станції, що лише в середині травня вирішено більше репортерних вставок "Honeys". Це не звучить як безпечна робота.

Гігантський сюрприз для "Мед" у "Grill den Henssler"

"Просто відключіть знову від шматка м'якого мила"

Насправді, Кін раніше отримував приголомшливі коментарі за його особливості, особливо на Facebook. "Бажаю тобі все, що ви думаєте про це з цим" Медним "знову дуже ретельно. Цей парень просто не вписується в вашу трансляцію та на справді супер співчутливий відпочинок", сказав Userin. "Просто приєднуйся частиною м'якого мила", зажадав інший. "Ніхто не може нести свою усмішку", - заявив інший користувач, - особливо з жіночими глядачами, "Медовий", здавалося, важкий час.