зірки

Олександр "Медний" Кін: Чи справді він має талант як ведучий?

Anonim

Олександр "Медний" Кін отримав помірну роботу

Це ідеально підходить з Олександром "Медний" Кін! Не можу сказати інакше. Зараз він фактично отримав саме цю роботу, яка дратувала його так довго: з понеділка, 34-річна модель працює як ведуча! Але як він приходить на цю роботу, будь ласка?

"# Esläuftsehrsehrsehrgut"

Хіба Олександр "Медний" Кін (34 років) зобов'язаний своїй новій презентативній роботі виключно на свій бонус знаменитостей, чи він дійсно дбає? З моменту свого "джунглі табору" участь Honey, очевидно, перевантажені пропозиціями про роботу. "RTL Explosiv" супроводжував його на одній із своїх останніх робочих місць та поставив свої тести модератора.

На виборчій кампанії "Міс Карінтія 2017" в Австрії постійно посміхалася модель біля Мікаели Шефер у складі журі. Тим не менш, Мед любив говорити про себе під час події: "Я починаю приймати модерування на" Sonnenklar.tv ", який відправить мене в будь-яку країну світу". Так що це велика подорож по світу для моделі від Rüsselsheim. І коли запитали, як все відбувається в даний момент, Мед також відповідав досить мирським: "Хаштаг Еслаффсхершерсхерсхарт".

Тим не менш, початківець модератор досі переслідує головну мету: "Моя мета полягає в тому, щоб взяти на себе модерацію джунглів разом з Даніелем, і мені не потрібно писати жарти". Ну, ви не повинні забувати про свої цілі. Але подивіться самі в нашому відео, чого ж такий медведь так модеродований разом.