зірки

Олександр "Медний" Кін: Це його найдивніші вислови

Anonim

Вечеря знаменитостей, Jungle, GNTM

19.3. показує VOX з 20:15 години ще раз один з його створених джунглів спеціальностями "ідеальної вечері знаменитості". У першому випуску в неділю в цьому році беруть участь кандидати "IBES" Діна-Ліза Лофінк, Флоріан Весс, Маркус Майовський, Олександр "Медведєв" Кін та Ніколь Мітх. Як у джунглях "Мед" викликає багато сум'яття. Для багатьох він здається люб'язним і нечутливим.

Як повідомлялося раніше, Wess навіть видає чоловічу модель для заборони на будинок. Що саме відбувається? Звичайно, ви дізнаєтеся про це в програмі. Ось деякі з найбільш запеклих, найбільш дратівливих і дивних висловлювань "Дорога", тож ви навіть можете отримати фотографію.

Прислів'я з "Вечері знаменитості":

"Медовий" впевнений, що "жінки не завжди це люблять".

"Ми обидва практикуємо спеції знову!"

Очевидно, Кін не хоче показувати свою квартиру нікому і просить своїх конкурентів відвідати друга: "Тому що нам потрібен великий стіл, і у мене його немає в моїй квартирі".

Ось що Хонг хоче служити Флоріану Вессу, котрий любить бути веганом: "Я отримаю йому первинну сиру моркву, то він, швидше за все, буде горіти, а потім він отримає феєрверк з веганської їжі, тому я намагаюся сьогодні Вечір готувати в серці Флоріана ".

Коли "Медовий" дізнається про заборону житла: "Я думаю, що загальна дурниця, абсолютно безглуздий номер. Загальна ланка з вами. Вчора я намагався роз'яснювати розмову, але мене заперечували .. Те, що ви добре задумали, у мене є додатковий веган для Ви приготовані, і ви не цінуєте це ".

Його висновок: "Звичайно, зараз я не можу оцінювати їжу, а лише найгіршу кампанію зі зв'язків із громадськістю в 2017 році".

У "Наступній кращої моделі Німеччини":

"Я б краще вистрибнути з торта або одягатися як папарацці і сказати:" Ей, хлопець, покажи мені свої сиськи! ""

"Там дійсно є талант за одним чи іншим!"

Ми кажемо, що ми хочемо, і воно змушує нас ".

"Ви повинні бути експертом, щоб бути гарним!"

"інші ще не дуже досвідчені"

Його реакція на короткий зачіска його колишньої подруги Кіма Хнідзо: "Грозний це важке слово".

У RTL джунглі:

"Медовий" і туалет: "Мені довелося Лулу, ти йдеш зі мною?"

Про свою роботу: "Я займаюся бізнесом".

"Щури - це дуже соціальні тварини, як морські свинки".

"Я впевнений, що 80 відсотків суперкультурників-чоловіків не сміли б цього іспити ніде".

"Я обернувся моїм мозком, у мене є".