зірки

Олександр "Медний" Кін: Це його нова подруга

Anonim

Закоханий в сексуальну блондинку

Учасник екс-джунглі табору Олександр "Медний" Кін знову нагороджений. На Instagram він показує на відпочинку з сексуальною блондинкою. Це показує тільки від спини - без верхньої частини і на плечі "Медузи" обіймається.

Ми вже знали, що йому подобається довге біле волосся

34-річний любить поставити себе в центрі уваги. Не єдиний цей час. Він представляє себе гарячою блондинкою, яка теж з'являється навіть без. Святковий фото з новою дівчиною розмістив "Медний" у своєму профілі Instagram. Він пише: "У раю добре можна терпіти, але для двох це просто найяскравіше". У офіційній заяві компанії "Honeys" Management, яка є "Гала", вона каже: "Невідома леді на бік Олександра Кена - його дівчина".

Той факт, що Олександр Кін любить довгошерстяних блондинок, був ясним після останнього сезону "Germanys Next Topmodel". Ось коли його довгошерстяне світле волосся, екс Kim Hnizdo (переможець шоу), був відрізаний, який "Медовий" не сподобався взагалі. У таборі джунглі він тоді фліртував з Джиною-Лізою Лофінк, але більше не фліртував. Джина-Ліза зараз повернувся разом з футболістом Еміром Куцкукагюлем. А як щодо "Дорогой"?

Тепер Олександр Кін має новий і проявляє таємничу леді. Тим не менш, керівництво чітко визначає: "Це абсолютно поза зоною уваги, це не має нічого спільного з ЗМІ". Але оскільки вона ставить себе поряд з її хлопцем і може бути сфотографована для Instagram, можна навіть сумніватися, навіть якщо власник цього Knack-Pos дійсно так сором'язливий.