зірки

Олександр "Медний" Кін: тому він більше не налаштований на увагу

Anonim

Олександр "Медний" Кін: більше немає в центрі уваги

Мед відійшов від шоу-бізнесу

Одного разу зірки світ і назад! Після його участі в "Джунглі табір 2017" Олександр "Медний" Кін (35 років) був на всіх губах. З його постійною посмішкою поляризований колишній хлопець переможець "Next Top Model" Німеччини Кім Хернідо (21), як ніхто інший. Але потім раптом спокійно за медом. Тепер виявляється: він розірвав шоу-бізнес чи шоу-бізнес з ним?

Що таке Мед сьогодні?

Модель, реальність телебачення, модерація - і музика! Олександр "Медний" Кін спробував посередню роботу. Тільки півроку тому він навчався як диджей і випустив свій дебютний сингл "Der Montag". Але тоді 35-річний вийшов із суспільства. Тепер Мед з'явився на вечірці у Франкфурті - і раптом несподівано камера соромилася. Причина: він має нормальну роботу знову. Що таке сьогодні, ви можете побачити у відео.

Важко повірити, що він більше не хоче мати нічого спільного з медіа-середовищем. Мед 2016 став відомий як блискучий друг Кіма Геснідо в одинадцятому сезоні "Next Top Model" Німеччини. Через рік він зробив, як, скажімо, дуже впевнений кандидат у таборі джунглів для заголовків. Хоча лише сьоме місце, він бачив себе фактичним переможцем шоу. Потім Меді мав великі плани, він хотів почати як модератор - і лише працював у "Лізі чемпіонів індустрії розваг". Але очевидно нічого не вийшло з цього.