зірки

Олександр "Медний" Кін підтверджує гумор після пародії Олівера Калкофена

Anonim

"Це рицарство"

Олександр "Медовий" Кін (34) може сміятися над собою. Він це доводить кожен раз під час живих виступів. Проте той факт, що він розмістив на своєму власному сайті Facebook на своїх власних сторінках Facebook, розмістив навіть менш привітні пости, такі як пародія "Божий" на актора Олівера Калкойфа (51) в "Kalkofes Mattscheibe Rekalked" (Tele 5), свідчить про почуття гумору.

Серед відеороликів у відеокліпі "Медний" (Kalkofe) у бесіді з Джиною-Лізою (також Калкойф): "У найближчі три місяці у мене є три відкриття меблів та вигляд у аквапарку. Справді: чи це звучить як необхідність кар'єрний прискорень? "

Джина-Ліза і Медний - справжній інтерв'ю з табором джунглів

Олександр Меді Кін: "У найближчі три місяці у мене є три відкриття магазину для меблів та вигляд у водні парки. Тепер справді - чи це звучить як необхідність підвищення кар'єри?" - П'ю, дійсно важке запитання! Чи може Джина-Ліза відповісти на це?? - Джина, Ліза, Мед, Склад - #IBES - найгірший з найгірших: Kalkofes Jungle Book, 11 лютого о 8:15 вечора, а потім у "Re-Play" ➡ bit.ly/t5-Kalkofes Jungle Book

Написав TELE 5 в четвер, 9 лютого 2017 року

"Я абсолютний шанувальник"

У інтерв'ю з місцем новин "Медовий" тепер показує, чому, на додаток до глянцевих професійних фотографій, ідей і фотографій подій, він добровільно віддає приміщення таким кліпам: "Я думаю, що пародія Олівера Калькофа - це нагорода Я абсолютний шанувальник ", - сказав виборник Франкфуртер, відомий під назвою" Next Top Model "Німеччини та" джунглі табір ".

Незалежно від того, чи він принесе з Марракеша звіти про шопінг-шопінг каналу Sonnenklar.TV, подібний суверен на сцену, показує з 19 по 21 квітня. Оскільки тоді "Honey" буде переведено в прямому ефірі з Марокко три рази на день.