зірки

Олександр Германн: Ось як бити професійного шеф-кухаря

Anonim

Нове шоу "Битва кухаря"

У новій кулінарній грі "Battle of the Cooks" (з понеділка по п'ятницю о 19 годині в санкт-пей. 1) в понеділок дебютує спікер Олександр Геррман. Досвідчені кухарські кухарі в "Битвах" зустрічаються з досвідченими професіоналами, такими як Корнелія Полетто, Маріо Котаска, Крісті Лохзе, Алі Гюнгермюс, Стефан Марквард або Ральф Захерль. В інтерв'ю новинній агенції, шеф-кухар-зірка розповідає про нове шоу та його найгірший досвід роботи з аматорськими кухарями.

Хобі кухарів проти Плюси: як може любитель бити знаменитості шеф-кухаря?

Олександр Геррманн: рецепт успіху полягає в поєднанні ідеальної страви та дуже короткого часу приготування. Чим менший час приготування аматорських виробів, тим менше шансів для професіонала.

Яку страви ви порадили б кандидатам готувати? Що професіонали природно борються?

Геррманн: Це стає дуже важко, коли є "вишукана" домашня кухня. Для професіонала неймовірно важко знайти правильний баланс. Під час переробки професіонал завжди може спотикатися над ним, якщо він хоче зробити це досконалим. Журі не складається з експертів у "бою кухарів". Ви вирішите з кишки, і ви повинні мати справу з нею як професіоналом. "Небезпека" полягає в тому, що вони також є люб'язно чудово підготованим стравою для недоброго. Таким чином, професійний шеф-кухар повинен піти від "зірки претензії", так що він також смакує "нормальну" людину, яка ніколи не могла зіткнутися з "зірковою кухнею" раніше. Деякі страви неймовірно корисні!

Яка ваша точна робота у новому шоу? Тільки модератор чи допомога для любителів?

Геррманн: мені також дозволено трохи допомогти (сміється). Перш за все, моя робота полягає в тому, щоб навчити глядача, наскільки відрізняються різні кулінарні світи. У любительці я той, хто досліджує таємницю відповідного суду та аналітика про, який робить ідею можливо геніального рішення для аудиторії відчутною.

Чи присяжні не розпізнають страви професіоналів, в основному кращу презентацію на тарілках?

Геррманн: зовсім ні. Якщо час приготування дуже короткий, професійному зробити це дуже важко. Тоді це просто надто затято. Тим часом багато аматорських шеф-кухарів також здатні робити як професіонала. Один не визнає його, принаймні не обов'язково.

Руки до серця: вони самі вже розглядалися як присяжні на телебаченні. Яка була найгірша їжа, яку ти подавав?

Херрманн: точно з "Смаком". Був колись гребінці з кольоровою капустою та ваніллю. Все було неправильно. Скроплі були приготовлені неправильно і не насипані, кольорова капуста погано приготована, врешті-решт він просто покуштував "капусту", а ваніль була надто домінантною. Або нарешті на "бійці кухарів", там я спробував сирі кальмари, що було жахливо.