зірки

Олександр Хельд був замкнений у валізі для серії трилерів "Вбивство Мюнхена"

Anonim

З "вбивством Мюнхена" творці створили дуже спеціальну серію трилерів. Три головні герої - Людвіг Шаллер (Олександр Герой), Гаральд Нойхаузер (Маркус Міттермейер) і Анжеліка Фільер (Bernadette Heerwagen) - іноді випадкові, іноді розумні, іноді трагічні або химерні і завжди дуже цікаві. І навіть випадки вбивства, з якими він справді дістається насправді трохи на пенсії, ніколи не є рівними. Цього разу це відбулося в "Мюнхенському вбивстві - ніхто, не проблема" (30.1., 20.15, ZDF) у дипломатичному середовищі. Якщо це хороший хіт, пояснює актор Олександр Хельд (57 років, "місце злочину: народився від болю") в інтерв'ю з новинкою агентства новин. Але він також показує, як це було в валізі. Оскільки після старої доброї Шаллер, яка завжди стає жертвою та винуватцем, він може бути замкнений у валізі - як тіло, яке було знайдено в номері готелю.

Новий епізод "Вбивство Мюнхена"

У серії "Мюнхенські вбивства" ви граєте у комісара Людвіга Шеллера. Як би ви це описали?

Олександр Хельд: Я думаю, що у нас багато спільного: Людвіг Шеллер може спостерігати і слухати дуже точно і добре. Ми відрізняємося тим, що я маю більше дипломатичного уміння. Це менш дано йому. Ось чому я іноді йому заздрю.

Як щодо його психічного здоров'я?

Герой: Деякі його колеги кажуть, що він був у божевільному домі, інші вважають, що він був із ФБР. Але більшість, безумовно, означає, що він дуже божевільний. Звичайно, сам Шаллер бачить це по-різному: він просто дивиться на речі по-іншому, з іншої точки зору. Це відкриває для нього нові можливості. Мені це дуже подобається. Мені дуже подобається громадянське непокору його начальству.

У новому випадку незвичайний слідчий може бути зафіксований у валізі. Як це було там?

Проведено: Тяга та гаряча, тому що влітку було дуже гаряче в минулому році. Як це в валізі, але я вже знав, тому що у мене не було костюма, але зразок валізи під час зйомки. Серед іншого, оскільки валізу слід було настільки жорстко, що ви дійсно усвідомлюєте цю герметичність. У той же час йому також довелося йти. Так що він повинен був точно відповідати сантиметру.

Як довго ви були в валізі?

Герой: Взагалі ми знімали цілий день на знімку. Звичайно, ви можете вийти з валізи посередині, це не так, як це, але вам також доведеться повернутися всередину. Але є ще гірші.

Наприклад?

Герой: бути в холодній воді взимку. Або спіймати таргана в Африці в ставку і їсти. Тоді така річ досить менш приємна.

Що ти робив у наборі проти спеки?

Герой: Це було важко. Ми також розстріляли четвертий критичний трилер "Мюнхенський вбивство: де ти, боягуз?", Минулого літа і не бажаючи розкривати занадто багато: у мене є зимовий костюм. З іншого боку, щось важко зробити. Ви просто повинні пройти через це.

Чи вже вийшло, чи продовжує він після четвертої частини?

Герой: так. Ми знову знімаємо в цьому році двох трилерів. Це, звичайно, величезне задоволення для всіх нас, також тому, що у нас три - Олександр Хельд, Бернадетт Херваген та Маркус Мітттер'єр - мають дуже хороші стосунки. Як в роботі, так і в рази, крім стрільби, ми прекрасно розуміємо один одного. Звичайно, це не питання, звичайно, і не завжди так. Я дійсно з нетерпінням чекаю скриптів.

Третя частина "Мюнхенське вбивство: ніхто, не проблема" грає на дипломатичній сцені. Чи ти коли-небудь контактував з цим?

Герой: так. Я мав справу з багатьма дипломатами у своєму житті. Лише минулого лютого я був у Шанхаї на Міжнародному кінофестивалі. Оскільки нас запросили до німецького консула. Або в той час в Лос-Анджелесі, коли нас номінували на Оскар з "Sophie Scholl - Останні дні" (2005). Дозвольте мені сказати так: якщо вам вдасться певним чином, дипломати не залишаться.

Крім іншого, фільм про багато спеціальних правил для дипломатів, таких як відсутність контролю багажу тощо. Ви скажете, що фільм цілком добре поєднує цю сцену?

Герой: Звичайно, це занадто висока, але механізми, які можна побачити між собою, цілком пов'язані з реальністю. Я думаю, що це робить його цікавим для глядачів.

До речі, цікава також і сторінка про вас. Що ти маєш з цим робити?

Герой: Хоча у мене є сторінка на Facebook, я сама не роблю це. Тим не менш, я завжди дивувався тому, що знає більше, ніж я. Якщо я коли-небудь хочу знати, де я є, мені просто потрібно це подивитися. Вона дійсно робить це дуже сумлінно. Це здивувало мене кожен раз заново.