зірки

Алекса Фесер: Правда голосніше, ніж 100 концертів Раммстайн

Anonim

Алекса Фесер випускає свій перший альбом

Співачка Олексія Фесер - це жінка з чіткими словами: "Якщо ви скажете правду в пісні, то ви можете зробити це дуже спокійно. Правда звучить голосніше, ніж 100 концертів Раммштайна ". Тож вона починається, супроводжуючись лише м'якими фортепіано-акордами, її точніми, маленькими історіями про непридатність до життя - і розвивається з цього крихкого інтро в кількох рядках візуально приголомшливого, безпомилкового гімну магія моменту.

"Ми є тут" - перший сингл берлінської співачки, автора пісень та піаніста, і водночас пісня є ідеальним предка для того, що буде чутно на їх майбутньому дебютному альбомі "Золото завтра" всього за три з половиною хвилини Алекса Фесер розкриває свій повний потенціал тихого, гучного, розумного відображення та емоційної сили в жорсткому, розбитому красивому голосі.

Одинокий та альбом були розстріляні Андреасом Хербігом, який останнім часом був відповідальним за постановки Удо Лінденберга, Адела Тавіла та ICH + ICH. Разом із успішним продюсером, Олексія Фесер знімала багато місяців пісень і звуків - до тих пір, поки результат міг відповідати своїм власним стандартам: "Я хочу, щоб я мав можливість читати оповідання не тільки в рядках тексту, але і в музиці та голосі. Я також не хочу співати добре - я хочу співати, щоб ви емоційно розуміли мене ".

Сингл "Wir sind hier" буде випущений 12 вересня, а 26 вересня відбудеться альбом "Gold von morgen".