стиль

Алекса Чунг запускає свою модну лінію

Anonim

Модель, ведучий і стиль ікони Алекса Чунг (32) йде під дизайнерами. Після співпраці з різними етикетками, 32-річний чоловік зараз створює свій власний модний бренд, як повідомляє веб-сайт "Business of Fashion". У травні 2017 року її перша готова модель з'явиться під назвою "Alexachung".

З травня 2017 року

Ідеальний час

Серед частин збірки - джинси, одяг і вечірній одяг, взуття та прикраси. "Я не роблю все, що божевільний, я хочу, щоб він міг звернутися до когось на вулиці", - пояснює вона своїми творіннями. З точки зору 32-річного віку, це ідеальний час для роботи в дизайнерському бізнесі. "Якби це було раніше, я б або не взяв би на себе таку велику відповідальність, чи не міг би зробити таку чудову роботу", - каже Чун.

Найважливішою для неї є свобода створити свій власний світ "без необхідності дотримуватися вказівок іншої марки". Співпраця з іншими брендами була веселою, але вони завжди пов'язані з їхнім дизайном у певному сенсі. "Я також думаю, що я повинен зробити цей крок зараз, поки я ще молодий, " продовжує Чун. Тільки в такий спосіб вона має енергію, щоб створити і доглянути за власним брендом. Крім того, вона зараз має зв'язок з поп-культурою, і тому може створити те, що є актуальним для сьогоднішніх покупців. "It Girl" підтримується творчою групою із шести чоловік, деякі з яких вже працювали на розкішні бренди.