зірки

Алесіо Ломбарді: він так багато любить папу П'єтро

Anonim

Так солодко Алесіо Ломбарді пояснює своїй любові Папці П'єтро

П'єтро Ломбарді надсилає сердечне відео

Алесіо Ломбарді говорить своїми першими словами. Папа Ломбарді зафіксував це і поділився цим часом зі своїми фанатами Facebook. Бо те, що там маленький, це справжнє любовне послання його тато.

Малюнок з високим фактором cuteness

Два роки стався Алесіо Ломбарді, і він дуже боїться про це вже весело. П'єтро Ломбарді, звичайно, пишається цим, особливо якщо власний син це так добре говорить. І так, співак, який пропустив свого сина у відпустку, зафіксував милий маленький голос свого Wonneproppens, заборонений на його смартфоні і поділився з нами на Facebook. І якщо ви слухати уважно в нашому відео, то Алесіо вже каже своє ім'я.

Багато шанувальників збуджуються. "Як солодко це, будь ласка", пише користувач. "Просто цукор, " коментує ще один. Але серед коментаторів є і каменщики: "Якби Сарра опублікувала це повідомлення, то тут будуть лише дурні коментарі", - там говориться, "але якщо П'єтро відсканує щось від маленького, то солодкий, чудовий і чудовий, вірно? "

Маленький Алесіо не кожен день з батьком

Родичі Алесіо Сара та П'єтро Ломбарді живуть окремо. У 2011 році вони зустрілися в DSDS та одружилися в 2013 році. У червні 2015 року народився її син Алесіо. У 2016 році обидва розлучилися, тому що Сарра Ломбарді мала справу - з Міхалом Т., з ким вона зараз щільно разом.