зірки

Алессандра Почера: від дитячої перерви до підніжжя

Anonim

Тріп-Мама схвильований DSDS присяжний Брюс Дарнелл

Протягом семи місяців після народження її близнюків, Алессандра Почер побіг по снігу на виставу мод "C & A" і виглядав так добре, що вона одразу ж виграла нового шанувальника: присяжного DSDS та тренера збірної Брюса Дарнелла.

Для Алессандри Почера поява на виставці була дуже особливим заходом, яка вперше за сім років тому від дня народження їх близнюків була дружиною комеді Олівера Почера та матір'ю трьох дітей як модель на подіумі. І це так надихнуло модельного тренера та присяжного DSDS Брюса Дарнелла на те, що навряд чи він зможе зберегти його ентузіазм. "Алессандра - це дуже, дуже велика жінка, і я також захоплююся її, як вона це робить, мама трьох, топ персонаж, вона просто зробила чудову роботу", - сказав Дарнелл в інтерв'ю RTL.

Правильно виправдано: 29-річний чоловік навіть не бачить вагітностей. Тим не менш, вона як і раніше бореться з зайвими дітьми фунтів, як вона показала: "Якщо у вас є воля і поставлена ​​мета, і каже:" Добре, я хочу виглядати так само, як до вагітності ", ви отримуєте це", сказав Почере, Якщо у вас є обладнання для цього.