зірки

Алессандра Похер: Грудне вигодовування - найкраща дієта

Anonim

Тонкий знову після пологів близнюків

Назад у шквалі блискавки: Алессандра Почер показала себе смугою знов на своєму першому вечорі в центрі уваги з дня народження її близнюків 26 вересня 2011 року. Як вона це зробила? "Ви вже мали досвід роботи з нею, тим часом це була моя друга вагітність", - сказав 28-річний учасник кашемирової вечірки розкоші "Zegna" до RTL. "Звичайно, вправи хороші, здорова їжа теж добре, але я завжди кажу:" Грудне вигодовування - це справді найкраща дієта ". І ви можете це побачити!

З двома хлопцями-близнюками, щойно викарбувана мама радіє і не може вийти з рою. "Це просто красиво, кожен день дійсно дає сили і сміливість вставати щоранку, коли ви бачите сміх ваших дітей".

А як щодо подальшого планування сім'ї? "Я безумовно маю повні руки, і я кажу так: я не хочу чути про іншу вагітність прямо зараз, але, можливо, ти можеш знову попросити мене через пару років".

До речі, Алессандра та її чоловік, комедій Олівер Почер, зберігають імена своїх "маленьких мишей" в таємниці. Алессандра каже: "Просто щоб захистити їх трохи більше, ми свідомо вирішили не розкривати імена цього разу, тому що це дуже приватно".

Джерело зображення: RTL